TŘINEC - PARDUBICE 1:3 (0:1, 1:1, 0:1), konec utkání
60:00
59:36
Pardubice rozhodují - 1:3. Od útočné modré trefil prázdnou branku hostující kapitán Blažek. Asistence: Sýkora.
59:26
Biegl opustil branku.
59:05
Pardubice se v přesilovce nijak neženou do zakončení. Spíše se snaží udržet kotouč na hokejkách, což se jim zatím daří.
57:07
Za třineckou brankou zasáhl Frolo hostujícího Koláře holí do obličeje a je vyloučený. Pardubice hrají přesilovku.
54:40
Po delší době se hraje v pěti na obou stranách.
53:28
Výtisk se dostal do obdobné situace jako před chvílí, a pardubický brankář byl opět pozorný.
53:24
Třinec nedokázal využít dvojnásobnou přesilovku.
52:32
Tesařík našel na modré dobře postaveného Výtiska, ale jeho střelu Lašák levým betonem vyrazil.
52:19
Dvě minuty dostal pardubický Mudroch za sekání. Třinec bude hrát minutu a pět vteřin pět na tři. Domácí kouč Juřík si okamžitě vybral oddechový čas.
51:24
Paroulek se zmocnil puku na útočné modré, ale byl nedovoleně podražený Čáslavou. Pardubický obránce byl vyloučen na dvě minuty.
50:06
Mikeska z pravého kruhu nastřelil tyč domácí klece!
50:03
Třinec se v oslabení ubránil. Utkání přihlíží 3598 diváků.
48:03
Na trestnou lavici putuje Frolo za hákování. Přesilovku tak hrají Východočeši.
47:50
K odraženému kotouči se v pravém kruhu dostal Lubina a nasstřelil horní tyč Bieglovy branky.
47:34
Přesilovka Třince skončila. V oslabení si překvapivě více šancí vypracovaly Pardubice.
46:30
Po další chybě domácích se ke střele od pravého mantinelu dostal Kolář, ale netrefil se.
45:34
Třinec si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za hákování dostal Mrázek.
45:20
Po Martynkově chybě ve vlastním pásmu se do šance dostal Mrázek, ale byl nenadálou příležitostí sám zaskočený, takže Biegl jeho slabý pokus hravě lapil.
44:17
Hra se často přerušuje kvůli zakánému uvolnění. Jinak se nic zásadního neděje.
43:48
V obranném pásmu Pardubic si Kudrna přiklepl s Peterkem, ale jeho střela míříla hodně mimo branku.
42:50
Po zběsilé druhé třetině se utkání trochu zklidnilo, ubylo i šancí na obou stranách.
41:10
Třinec se zatím v přesilovce, kterou dohrává z druhé třetiny, nedostal do vážnější šance.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny.
39:43
Utkání se přiostřilo. Po mnoha soubojích se hlavní rozhodčí Smeták rozhodl přerušit hru a po poradě s čárovým sudím vyloučil pardubického Mikesku za faul kolenem na Peterka.
38:44
Po pár šancích domácích a nepřehledné situaci před brankářem Lašákem z pravého kruhu pálil Skořepa. Pardubický brankář stačil včas vymrštit lapačku a puk chytit.
37:08
Pardubice vedou 2:1. Z vlastního pásma nahodila Mikeska nahrál Sýkorovi, který číhal na červené čáře. Rychlonohý útočník se řítil na samotného brankáře Biegla a v prostoru mezi kruhy vystřelil přesně k pravé tyči.