TŘINEC - ZNOJMO 4:1 (2:0, 1:1, 1:0). Konec
Konec utkání. Třinec se ujímá vedení v sérii 1:0.
58:56
Utkání se už dohrává a fanoušci v hledišti se baví mexickými vlnami.
58:23
Je rozhodnuto - 4:1. Třinečtí využili přesilovku, když hráče před sebou i gólmana prostřelil SEKERÁŠ. Nahrával mu Tomík.

Nepřehlédněte

Třinec: Vojtek (Čechmánek) - Kundrátek, Sekeráš, Seman, Malec, Andersons, Pácal, Kania - Tomík, Štefanka, Moravec - Barinka, Peterek, Martynek - Korhoň, Polanský, Skořepa - Pavelek, Kolusz, Steber - Hrňa.
Znojmo: Kameš (Řehoř) - Jareš, Švrček, Bičánek, Tesařík, Mojžíš, Kotaška, Chvátal - Selingr, Dopita, Erat - Demel, Procházka, Svoboda - Plášek, Haman, Růžička - Beroun, Kucharczyk, Meidl - Čachotský.
Rozhodčí: Šindler, Hradil - Pešek, Šátava.
58:01
Začala přesilovka Třince.
57:39
Znojmo přišlo o výhodu přesilovky. Vyloučen je Tesařík za krosček.
56:47
Dvakrát po sobě pálil Procházka, ale oběma pokusy trefil před sebou stojícího hráče. Domácí se poté osvobodili.
56:01
Šance pro Znojmo - bude hrát přesilovku. Vyloučen je Polanský za hákování.
55:28
Mohlo být rozhodnuto. Barinka vystřelil, Kameš puk vyrazil a Peterek chtěl bekhendem poslat puk do odkryté branky, ale znojemský bek mu na poslední chvíli vložil do střely hokejku.
54:05
Tomík vystřelil zpoza obránce, ale trefil jen znojemského brankáře Kameše. Znojmo hraje aktivně, snaží se zatlačit domácí tým, ale přes třineckou defenzívu se jim to nedaří.
52:18
Barinka ve středním pásmu zachytil odražený puk, pustil se do brejku, ale jeho střelu mezi betony Kameš chytil.
50:40
Dnes výborně hrající obránce Kundrátek o sobě dal vědět tvrdým bodyčkem na Selingra.
50:31
Domácí jsou v plném počtu. Zápas sleduje 3796 diváků.
50:12
Třinečtí se obětavě brání. Teď jim pohohlo i zakázané uvolnění hostů.
48:31
Přesilovka Znojma. V šanci byl Jareš, stačil vystřelit na Vojtka, ale Moravec při tom Jareše sekl a je vyloučen.
47:24
Na ledě se znovu vznikla mela. Ale jen mezi Demelem a Sekerášem poté, co Demel srazil Vojtka. Sekeráš se gólmana zastal, ale Demel se chtěl rvát a dostal 2+2 minuty za hrubost, Sekeráš dostal dmě minuty za podražení a dvě minuty za hrubost.
44:50
Kameše ohrozil domácí Steber. Nejprve zblízka vystřelil do jeho hrudi. Opakovanou ranou pak Steber trefil Kamešovu pravou ruku.
42:53
Po ráně Švrčka se puk dostal k Eratovi, ale ten ho nestačil doklepnout do branky. Z těsné blízkosti minul.