čtvrtfinále hokejového mistrovství světa v Kanadě

USA - FINSKO 2:3 pp (0:1, 0:1, 2:0-0:1), konec zápasu
Finové narazí v pátečním semifinále na tým Ruska, který vyřadil Švýcarsko.
63.59
Finsko dalo branku a postupuje do semifinále MS v hokeji. Obránce Lepisto vystřelil po buli od modré, před brankou pracoval Koivu a gólman Esche, který letící puk neviděl, inkasoval mezi betony.
63.21
Parise a po něm Brown stříleli vedle finské branky.

Nepřehlédněte

USA: Esche - Martin, Leopold, Stuart, Greene, Gleason, Gilbert, Ballard - Brown, Mueller, Pominwille - Parise, Kessel, Kane - Burish, Sullivan, Stafford - Booth, Stempniak, Dubinsky - Backes.
Finsko: Bäckström - Jokela, Koistinen, Vaananen, Salmela, Niemi, Luoma, Lepisto, Niskala - Selänne, S. Koivu, Peltonen - Ruutu, M. Koivu, O. Jokinen - J. Jokinen, Kapanen, Pihlström - Pirnes, Hahl, Pyorala.
62.58
Finové jsou o něco lepší, ale oba týmy se starají hlavně o to, aby nedostaly branku.
60.53
Salmela našel najetého Koivua, který z pěti metrů přestřelil americkou branku!
60.01
Úvodní buli vyhráli Finové.
60.01
Začalo prodloužení. Hraje se 4 na 4.
60.00
Konec třetí třetiny. Bude se hrát prodloužení.
59.05
Američané jsou v plném počtu, Finové se v přesilovce neprosadili.
57.22
Američané jsou ve čtyřech.
57.05
Finové budou hrát 17 vteřin přesilovku 5 na 3. Rozhodčí vyloučil druhého hráče USA.
56.21
Stafford ujel v oslabení svého týmu a z úhlu tísněn obráncem trefil mezeru mezi rukou a tělem Bäckströma. Američané za jedinou minutu vyrovnávají na 2:2!
56.01
Jokela je na ledě a Finové hrají přesilovku.
55.44
Kessel přesprintoval s pukem půl hřiště, dal puk na modrou obránci a sám jeho střelu těsně před Bäckströmem srazil do sítě. Finové doplatili na předčasné vránění vedení.
55.22
Přesilovka Američanů končí předčasně, Brown zahákoval Sakku Koiva a byl vyloučen an dvě minuty.
54.01
Jokela byl vyloučen na dvě minuty za podražení. Další přesilovková šance pro Američany.
53.10
Selänne, S. Koivu, Peltonen se řítili na jediného obránce, ale první jmenovaný chtěl zakončit sám, což mu obránce skokem na led nedovolil.
52.31
Selänne ujel s pukem Američanům, ale spokojil se s nahozením do rohu za branku USA.
51.25
Američané mají nyní převahu, jsou aktivnější, ale se zahuštěnou finskou obranou si nedokáží poradit.