Druhé finále první hokejové ligy komentuje Petr Bílek

ÚSTÍ NAD LABEM - CHOMUTOV 5:4 (3:1, 0:1, 2:2)
Konec zápasu, fanoušci aplaudují vestoje.
Roubík netrefil prázdnou branku, puk narazil na její konstrukci.
Chomutov kompletní, Hylák maže z branky.

Sledujte ON-LINE také semifinále extraligy: Třinec - Slavia.
59:30
Vhazuje se před Hylákem.
59:17
Vyloučen Handlovský (UNL) osobní trest 10 minut za nesportovní chování. Ústí dál hraje v pěti, ještě 14 vteřin má přesilovku.
59:02
Jírův pokus v oslabení z úhlu, Francouze nepřekvapil, tyčku si pohlídal.
58:40
Ústí drží puk, jistí výsledek.
57:22
Tvrdá střela Havíře v oslabení, Francouz u tyčky vykryl.
56:58
Gureňovu střelu musel nadvakrát likvidovat Hylák.
56:28
Šagát se od mantinelu proháčkoval před branku, ale bekhend byl slabý.
55:31
Vyloučen Hrdel (CHOM) na 2+2 minuty za vysokou hůl. Chomutovské šance na vyrovnání povážlivě klesají.
54:58
Dnešní utkání sleduje 6330 diváků.
53:47
Ludvíkův pokus z úhlu prosvištěl brankovištěm.
52:49
Černého střela z levého křídla, puk na ledě přikryl Hylák.
51:46
Ústí vede 5:4. Autor branky: Šagát. Asistence: Sklenčika. Šagát projel do útočné třetiny, z pravého kruhu přes obránce křížně vystřelil do horního růžku a Hylák neměl nárok.
51:25
Chomutov vyrovnal na 4:4. Autor branky: Procházka. Asistence: Kraft, Jíra. Tlak Kraftovy pětky vyústil ve čtvrtý gól. Střelu Krafta ještě Francouz vyrazil, silný centr však zpoza branky našel u tyčky Procházku, který se trefil nevychtatelně do růžku.
49:45
Hanzl se probil do mezikruží, posunul na Handlovského, jehož vychytal Hylák.
48:55
Kraft se perfektně proháčkoval mezi dvěma beky, ale dostal se až za branku. Zpětnou přihrávku Jíra před brankovištěm nezachytil.
47:38
Ústí vede 4:3. Autor: Mikulík. Asistence: Jeřábek. Mikulík obkroužil branku a z otočky u tyčky vypálil. Chvíli to nevypadalo, ale nakonec puk propad za záda Hyláka. Platilo nedáš-dostaneš.

HC Ústečtí Lvi: Francouz - Jeřábek, Pojkar, L. Poživil, P. Hořava, Gureň, Sklenička, Klobouček, K. Černý - Mikulík, Roubík, Ludvík - Kovář, Alinč, Hampl - Čurilla, Pajič, Šagát - Kloz, Hanzl, Handlovský.
KLH Chomutov: Hylák - Bombic, Pulpán, Slovák, Mucha, Pavlas, Havíř, Grof, Schnabel - Kuběna, Kraft, Procházka - Hruška, Hrdel, Duda - Jíra, Skořepa, Stránský - Davídek, Sikora, Seman.
Rozhodčí: Pešina, Trombík - Klein, Skopal.