Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Uvěřme Haškovi!

4 2003
Dominik Hašek bude mít advokáta a zřejmě ho platí královsky. Vykonává totiž bravurní dílo. Co měla vyvést chlouba národa po svém krutém faulu? Zmizet ze scény. Mluvit co nejmíň. Občas se podivit, co se proti ní šije. Navštívit vážně zraněného v nemocnici. Nepřipustit za žádnou cenu, aby se objevil videozáznam. Hokejový lid tak znejistí. A policie zůstane jako vždy v kauzách celebrit vyhýbavá. Dále čtěte: Svědkové se shodují, že Hašek lže x Anketa: Jak by měl být Hašek potrestán?

Dá se tohle všechno zvládnout? Hladce. Co režie nachystala dál?

NÁZOR

Objevit se až pět dní před hodinou X, zasedáním disciplinárky.

Ne jako sportovec, ale jako úspěšný podnikatel. A jen tak bokem se zmínit o nemilém incidentu.

Cítit se silný. A ukřivděný. Je čas na silný kafe, těžkej kalibr.

Jen jsem na Martina spadnul, prohlásí sláva českého sportu. Svědkové mohou znejistět: Viděli jsme dobře? Byl to opravdu Dominátor, kdo klečel na soupeři a mlátil jej hokejkou do krku?

Napadený buď mlčí jako kámen, nebo se kroutí jako had.

Proč oněměla oběť? Stává se to u soudů buď pro bývalá citová pouta mezi aktéry, či ze strachu, anebo paměť ochabne vidinou odměny.

Mocní a bohatí nebývají pokorní. Jsou chladní, přezíravě usměvaví, pohrdavě přívětiví. Všechno dokážou zpochybnit arogancí k pravdě, vírou v moc i uměním advokátského slova.

Svět je jejich.

Tak se s tím smiřme! Uvěřme Haškovi! Třeba nás vezme na milost, až se zanedlouho budeme zase chtít ohřát na výsluní jeho slávy.
 

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze