Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


V Boleslavi nastoupí i Dominik Hašek

23 2004
Mladá Boleslav - Každoročně se po náročné sezoně vracejí z Ameriky české hvězdy NHL, aby si doma užili prázdniny. A také aby se ukázali fanouškům v různých exhibicích. Letos se velkolepá hokejová show chystá také v Mladé Boleslavi. Uskuteční se 4. srpna od 17.30 hodin. "Přijede i Dominik Hašek," uvedl hlavní organizátor akce a hráčský agent Jaromír Henyš.

Kempu se zúčastní reprezentanti a hráči draftovaní do kanadsko-americké NHL. Mladoboleslavské barvy budou hájit bývalý odchovanci Radim Vrbata, David Výborný a Marek Schwarz. Exhibice bude složena ze tří týmů po deseti až dvanácti hráčích.

Los určí úvodní dvojice, vítězové postoupí do finále, poražené celky se utkají o třetí místo. Jednotlivá utkání se hrají na patnáct minut čistého času, v poli nastoupí čtyři proti čtyřem.

"Po nerozhodném výsledku přijdou samostatné nájezdy, největší atrakce exhibice. Těch se zúčastní všichni hráči," uvedl organizátor Henyš.

Úspěšní střelci postoupí do finále soutěže o nejlepšího střelce nájezdů. Na vítěze pak čeká horské kolo Dominátor. Jednotlivé vstupné je 100 Kč, mládež do 15 let má vstup zdarma. Vstupenky v předprodeji jsou na sekretariátu BK Mladá Boleslav.

Týmy pro mladoboleslavskou exhibici:

TÝM DOMINÁTOR
Trenér:
Josef Bruk, brankář: Dominik Hašek, obránci: Tomáš Žižka, Michal Rozsíval, Pavel Trnka, Stanislav Neckář a Zdeno Chára, útočníci: Václav Varaďa, Josef Vašíček, David Výborný, Petr Sýkora, Jan Hrdina, Jan Hlaváč a Martin Podlešák.

TÝM BLESK
Trenér:
Jaromír Šindel, brankář: Roman Turek, obránci: Marek Malík, Robert Schnábel, Petr Buzek, Josef Melichar, Roman Hamrlík a Jan Holub, útočníci: Václav Prospal, Radek Dvořák, Milan Kraft, Martin Straka, Václav Nedorost, Radim Vrbata a Tomáš Micka.

TÝM SPORT
Trenér:
David Volek, brankáři: Tomáš Vokoun a Marek Schwarz, obránci: David Kočí, David Turoň, Tomáš Mojžíš, Ladislav Šmíd, Adam Lukačovič a Michael Kolarz, útočníci: Pavel Brendl, Michal Sivek, Tomáš Kůrka, Jiří Novotný, Tomáš Fleischmann, Petr Tatíček a Jakub Šindel.

BK MLADÁ BOLESLAV
Trenér:
Miloslav Hořava sestavu určí dodatečně

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze