Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


V Ostravě váhají. Budou slavit bez poháru?

31 2003
Ostrava - Zatoulaný Stanleyův pohár významně narušil plány pořadatelů ostravských oslav, jejichž hlavní hrdina, hokejista New Jersey Devils Richard Šmehlík, měl s věhlasnou trofejí v pátek předstoupit před své příznivce. Časový harmonogram akce je sice vážně ohrožen, ale ještě prý stále existuje naděje, že bude zachován. Organizátoři akce potvrdili zprávu, že pohár se našel na letišti v Torontu.

Organizátoři ostravských oslav už získali ověřenou zprávu, že stříbrný pohár z neznámých důvodů skutečně uvízl na letišti v Torontu. "Pohár se konečně našel a teď se musíme dohodnout, jestli poletí nejprve na Slovensko, nebo poputuje přímo k nám. Pak bychom to možná ještě stihli tak, jak bylo plánováno. Je to v jednání," řekla manažerka akce Iva Kjeronská.

Pokud by však Stanleyův pohár měl první zastávku v Košicích, museli by v Ostravě improvizovat. "Dalo by se to celé posunout o den dozadu, ale třeba na páteční VIP party je už prodána spousta lístků. Je otázka, jestli by pak pan Šmehlík měl chuť slavit bez poháru. Všechno se musí vyjasnit během pátečního dopoledne, Stanley Cup se ale v Ostravě určitě tak jako tak objeví," ujistila Kjeronská.

Autor:


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
Najdete na iDNES.czmobilní verze