Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


V Prostějově vyhráli Jágr s Kraftem

14 2001
Prostějov - Duo někdejších spoluhráčů z Pittsburghu Jaromír Jágr a Milan Kraft zvítězilo v třetím ročníku dvoudenního exhibičního turnaje hokejových osobností v Prostějově. Ve finále až po napínavé bitvě porazilo pár Václav Prospal, Václav Varaďa 2:1 na zápasy, když vítěze určila teprve závěrečná čtyřhra. Souboj o pomyslný bronz se stal jednoznačnou záležitostí bratří Kaberleů, kteří ve dvou setech povolili Romanu Hamrlíkovi s Martinem Havlátem pouze tři hry. Až na posledním místě skončil pár Davida Volka s autorem zlatého gólu z olympijských her v Naganu Petrem Svobodou. Ten v souboji o sedmou příčku podlehl dvojici Martin Ručinský, Josef Beránek 3:9 na gamy.
Výsledky
Finále:
Jágr, Kraft - Prospal, Varaďa 2:1 (Kraft - Prospal 7:5, Jágr - Varaďa 4:6, Jágr, Kraft - Prospal, Varaďa 6:4).
O 3. místo: T. Kaberle, F. Kaberle - Hamrlík, Havlát 2:0 (T. Kaberle - Hamrlík 6:2, F. Kaberle - Havlát 6:1, čtyřhra se nehrála).
Konečné pořadí: 1. Jaromír Jágr, Milan Kraft, 2. Václav Prospal, Václav Varaďa, 3. Tomáš Kaberle, František Kaberle, 4. Roman Hamrlík, Martin Havlát, 5. Pavel Kubina, Vladimír Vůjtek, 6. Marek Malík, Josef Vašíček, 7. Josef Beránek, Martin Ručinský, 8. Petr Svoboda, David Volek.
Autor:


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
Najdete na iDNES.czmobilní verze