Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Veřejný trénink Tampy Bay v Bratislavě skončil fraškou

Malý slovenský fanoušek se místo s hvězdami Tampy Bay Lightning fotil jenom s pukem | foto: Martin KorbášiDNES.cz

29 2008
Bratislava (Od zvláštního zpravodaje iDNES.cz) - Před sekretariátem hokejového klubu Slovan Bratislava stáli rozzlobení fanoušci a žádali vysvětlení. Koupili si lístek na veřejný trénink Tampy Bay Lightning, která v úterý hraje exhibiční zápas s místním týmem, ale na ledě se už nic nedělo.

Hráči zámořského celku se totiž po pětadvaceti minutách srotili ve středovém kruhu, hokejkami zamávali spoře zaplněným tribunám a nenávratně zmizeli v kabinách.

To vše přišlo zájemce na tři sta slovenských korun. "Je to skandál," rozčilovali se diváci a žádali své peníze zpět.

Nápravy se však nedočkali, protože v té době už americký celek seděl v autobuse a mířil do hotelu. Oficiální verze přitom zněla: veřejný trénink se koná od 16:15 do 18 hodin. Jeho součástí je i patnáctiminutová autogramiáda a focení pro děti.

"Celou akci organizovala agentura SSAB, obraťte se na ni," odrážela nespokojené fanoušky Martina Čambáliková ze sekretariátu klubu.

Ti ji však dál vytrvale bombardovali telefonáty. "Já se jim ani nedivím," přiznala. "Někteří lidé sem s celou rodinou přijeli až ze Skalice nebo z Nitry. A za lístky dali devět set korun."

Na čí straně je chyba? Zdá se, že u Tampy. Její vedení změnilo termín začátku tréninku ve dvě hodiny ráno v den akce.

"Přesto nám slíbili, že se dětem budou věnovat dokonce půl hodiny. A realita? Jakmile malí vlezli na led, hráči šli pryč," poznamenala Veronika Némethová, tisková mluvčí Slovanu.

Zástupce pořádající agentury tak alespoň uklidňoval pětici nejrozzlobenějších fanoušků příslibem vstupenek na úterní exhibici.Najdete na iDNES.czmobilní verze