Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


VIDEO: Podívejte se, jak vzniká hokejové studio pro živé vysílání

30 2015
Pondělí, čas 15.00. V ten čas se poprvé rozjede živé studio iDNES.cz k hokejovému mistrovství světa. A stejně jako finišují přípravy před šampionátem, chystají se i vysílací prostory. Podívejte se do jejich zákulisí.

Redakce iDNES.cz totiž získala sublicenci pro pořizování videí na hokejovém mistrovství světa. V halách v Praze a Ostravě bude natáčet reportáže, rozhovory s hokejisty a chystá pravidelné vysílání hokejového studia. Uvidíte ho každý všední den od 15 hodin.

Točíme už teď

Podívejte se na videa

Kluci, jste tu jako doma! Čeští hokejisté bydlí v klidu bývalého mlýna

Připomeňte si třeba přílet Jaromíra Jágra, podívejte se do zákulisí haly nebo do dočasného domova českých hokejistů. Videa najdete zde.

„Naše technologie umí z menšího prostoru udělat velké virtuální studio. Jeho součástí budou vložené fotografie a připravená videa, chystáme živé vstupy či telefonické rozhovory s redaktory v místě konání zápasu,“ říká Jan Váca, vedoucí týmu videa iDNES.cz.

Studiem bude provázet Martin Moravec, šéf čtvrtečního Magazínu MF DNES, jeho hosty budou osobnosti z hokejového prostředí.

„Prostor pro pokládání otázek dostanou také naši čtenáři,“ doplňuje Ondřej Tolar, šéfredaktor iDNES.cz.

Čtenáři mohou oslovit hosty ve studiu prostřednictvím stránek iDNES.cz i na sociálních sítích, pro které vznikl hashtag #idnesjehokej.

Autor:
Play-off

Semifinále CAN - CZE
1.zápas Kanada Česko 2:0
Semifinále USA - RUS
1.zápas USA Rusko 0:4
zobrazit kompletní rozpis

Video

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze