VÍTKOVICE - KARLOVY VARY 4:2 (1:0, 1:0, 2:2). konec zápasu
60:00
Konec utkání. Po závěrečném hvizdu se dostali do šarvátky Šimíček a Bahenský, oba byli vyloučeni na dvě minuty za hrubost.
58:40
Síly na ledě se vyrovnají. Za vysokou hůl je vyloučen Řezníček.
58:00
Hosté budou hrát ještě jednu přesilovku. Na 5 minut a do konce utkání je za vražení na hrazení vyloučen Petr Hubáček.

Nepřehlédněte

Vítkovice:
Prusek - Gulaši, Jurečka, Trnka, Ovčačík, Heš, Suchý, Mrázek - Hubáček P., Burger, Hubáček R. - Krenželok, Šimíček, Ujčík - Köhler, Hruška, Tomášek - Klimek, Strapáč, Szturc - Mikula.
Karlovy Vary:
Mensator - Dobroň, Řezníček, Němec, Jiří Hanzlík, Grof, Duben, Prošek, Brňák - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Melenovský, Kristek, Skladaný - Bahenský, Padělek, Hluchý - Zucker, Pech, Milan Procházka.
57:11
Hosté využívají přesilovku. Po přihrávce Grofa vsítil Kumstát zblízka branku.
56:28
Karlovy Vary budou hrát dvojnásobnou přesilovku. Vyloučen je Hruška za vysokou hůl.
56:18
Fanoušci měli možnost vidět i boxerskou vložku, ve které se utkal Ujčík s Hluchým. Ujčík je vyloučen na 2+5 minut a do konce utkání, Hluchý na 5 minut a do konce utání. Hosté budou hrát přesilovku.
55:21
Hosté z dvojnásobné přesilovky nic nevytěžili.
53:21
Hosté budou hrát v pěti proti třem! Suchý je vyloučen za podražení.
53:03
Hosté budou hrát další přesilovku. Za vražení na hrazení jde na trestnou lavici Krenželok.
52:41
Hosté snižují na 4:1. Kristek nahrál před branku zcela osamocenému Skladanému, který Pruska nadvakrát propálil.
52:19
Domácí se ubránili. Karovy Vary ne během přesilovky nedostaly ke střele.
50:19
I hosté si zahrají přesilovku. Za vysokou hůl je vyloučen Šimíček.
49:57
Vítkovice zvyšují opět v přesilovce na 4:0. Jurečka našel volného Burgera, který od modré propálil Mensatora.
49:02
Během přesilovky se domácí nedostali do útočné třetiny, ale v početní převaze budou pokračovat. Vyloučen je Duben za vysokou hůl.