Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
VÍTKOVICE - KLADNO 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Ani potřinácté nenašly Vítkovice na domácím ledě přemožitele.
59:05
Kladno opět hraje power-play.
58:47
Ani v této přesilovce se hosté neprosadili, navíc se vhazuje ve středním pásmu a tak se Orct opět vrátil do branky.
58:18
Přestože hrají hosté přesilovku mizerně, mohli skórovat. Kallovu střelu od mantinelu tečoval Zajíc, ale Pinc má velkou formu a stačil vytasit lapačku. Poté si hosté vyžádali oddechový čas a po vhazování přišla power-play.
56:40
Domácí drží stále těsný náskok. Mají většinou puk na svých hokejkách a nedovolí hostům, aby se přiblížili k Pincově brance. Budou se však bránit, vyloučený je Polák za podražení.
52:45
Domácí byli blízko druhé branky, dvojice Šimíček, Irgl najížděla na branku, prvně jmenovaný zvolil střelu, kterou Orct vyrazil levým betonem a pokryl také dorážku Irgla.
52:21
V hře je spousta nepřesností, puk hráče neposlouchá a odskakuje.
48:53
Do protiútoku vyrazili hosté. Ze dvou metrů pálil na Pince Huml. Brankář byl dobře postavený a puk jej trefil do hrudi.
48:32
Po levé straně projel Kropáč, do tandemu za sebe přiklepl Hulvovi, ale ten z těžkého úhlu Orcta neprostřelil.
47:29
Obránce Ševc tvrdou střelou prověřil pozornost brankáře Pince do masky.
46:12
dobrou příležitost měl domácí Köhler, který pronikl po pravém křídle, nastřelil však jen Orcta do ramene. Ten byl při tom v protipohybu a puk jej trefil.
44:54
Vítkovičtí se ubránili. Hosté se sice snažili usadit v pásmu, ale hráli těžkopádně a než se dostali do přesilovkového rozestavení, domácí je z něj vytlačili. Utkání sleduje 5589 diváků.
42:54
Vyloučený je vítkovický Káňa za sekání. Jinak se na ledě nic mimořádného neudálo.
40:42
Štefanka se udatně probíjel útočnou třetinou, dostal se až ke kladenské brance, přihrál zpět Krenželokovi, ale tomu střela nesedla a puk letěl vedle.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. V poslední minutě prověřili formu Pince Martin Procházka a Evan. Vítkovický brankář však chytá soustředěně.
38:00
Vítkovice se pokusily přidat druhý gól. Štefanka se natlačil před Orcta, ale nenašel volnou skulinku, kudy by puk prošel do branky. Z pravého křídla zkoušel tvrdě střílet Hubáček, Orct včas zasáhl.
34:48
Ve chvíli, kdy už byla obě mužstva v pěti měli velkou šanci hosté. Domácí nedokázali vyhodit puk ze třetiny, napálil bez přípravy mezi kruhy Kalla, ale Pinc prokázal vynikající postřeh a ránu těsně nad ledem chytil lapačkou.
33:43
Vítkovice se ujímají vedení. Za Orctovou brankou s pukem míchal Hubáček, nikdo k němu nepřistupoval, tak vyrazil vedle branky, u levé tyče jistil prostor kladenský brankář, ale puk mu kolem nohou projel na druhou tyč, kde byl nekrytý Hudec a do prázdné branky pohodlně skóroval.
32:42
Síly na ledě jsou vyrovnané. Vyloučen je Krenželok za vysokou hůl.
32:30
Domácí mají opět výhodu přesilovky. Na trestné lavici už sedí Čech za hákování. Před vyloučením si najel mezi kruhy vítkovický Hudec, jeho střelu Orct vyrazil, na dorážku se chystal Krenželok, ale Čech ho zahákoval a proto byl vyloučený.
32:01
Hosté drželi více než minutu puk v útočné třetině, ale Huml a Bílek bojovali o kotouč pouze za Pincovou brankou a spíše našetřili čas.
29:55
Vítkovičtí nevyužili přesilovku. Byla to ovšem nejpovedenější pasáž v utkání - domácí sevřeli Kladno v pásmu, přidali do hry agresivitu a pohyb. Po akci druhé řady na jeden dotek došel puk od Hubáčka k Irglovi, který posunul na Šimíčka, jenž mířil z pravé strany na vzdálenější tyč, ale těsně minul.
27:55
Vyloučený je kladenský Evan za hákování. Domácí hráli před vyloučením chvíli power-play, ale Dresler před brankářem puk do sítě neprotlačil.
26:49
Na modré napřáhl kladenský Čech, pozorný Pinc puk hokejkou vyrazil. Ve druhé třetině zatím mužstva neměla vážnější šanci, ale hráči už do zápasu vtáhli brankáře alespoň střelami z dálky.
25:46
Opět střílí Kropáč, ovšem pouze jenom do Orcta.
25:35
Dlouhou přihrávkou Jasečka zachytil Kropáč, rychlými kroky se dostal na levý kruh a jeho tvrdá rána zaduněla o Orctovy betony.
23:50
Už se hraje opět v pěti. Ani hra ve čtyřech nepřisla větší šance. Střelecky byli aktivnější hosté, kteří vyslali na Pince tři střely, ale velmi lehké.
21:50
Hraje se čtyři na čtyři, vyloučený je domácí Hudec za držení a hostující Tlustý za hákování.


Najdete na iDNES.cz