Utkání 3. kola extraligy komentuje Miroslav Najdek

Vítkovice - Litvínov 3:3 (1:1, 2:2, 0:0). Konečný výsledek
Domácí pokračují v náporu, Černoškovu bombu od modré likvidoval Pinc.
64:25
Hubáček našel ve výborné pozici Irgla, ten ale u levé tyčky nezvedl puk dostatečně a Pinc zázračně vyrazil.
62:51
Balázs se prokličkoval středním pásmem, na modré předal puk Hüblovi, který po třech rychlých krocích vypálil těsně nad ledem, ale Trvaj strazil kotouč do rohu.
61:37
Zahrozili také litvínovští, Kacířovu střelu chytil Trvaj.
61:17
Druhá velká šance Vítkovic. Valovu střelu zblokovali obránci, puk se ale k domácímu úotčníkovi vrátil. Opakovanou střelu vyrazil ležící Pinc betonem.
60:23
Burger nahrál od zadního mantinelu do ideální pozice volnému Ćernoškovi, ten ale z prostoru mezi kruhy Pince neprostřelil.
60:01
Začíná prodloužení.
60:00
Konec 3. třetiny. Ve třetí části se oba týmy věnovaly především bránění, šancí bylo málo. Bude se prodlužovat.
58:50
Burger si všiml rozjíždějícího Krayzela a adresoval mu přesnou přihrávku na modrou. Domácí útočník vypálil z levého kruhu, ale brankář Pinc srazil včas betony betony k sobě.
54:40
Litvínov přežil oslabení bez úhony, dařilo se jim vyhazovat puky ze třetiny. Až v závěru Hubáček vybojoval puk za brankou, ale Irgl trefil hruď brankáře Pince.
52:40
Kubinčák je vyloučen za hákování.
50:22
Posledním minutám jasně dominují obrany, o něco aktivnější jsou hosté, ale gólman Trvaj nemusel zasahovat.
48:41
Zápas sleduje 3056 diváků.
46:58
Vítkovice i Litvínov se soustředí více na obranu, ani jedno mužstvo nechce v závěrečné části inkasovat.
44:13
Hubáček přihrával od mantinelu Tomáškovi, ale před ním schoval puk do lapačky pozorný Pinc. Následně musel po vhazování litvínovský gólman v rukavici tlumit ránu Hubáčka od modré.
43:58
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale puk létal místo před brankou u mantinelů.
43:02
Tomáškovu ránu chytil Pinc, na druhé straně si Trvaj poradil se střelou Kacíře.
39:25
Vítkovice - Litvínov 3:3 Trvaj chyboval při střele Kubinčáka. Vítkovickému brankáři propadl puk mezi chráničem a tyčkou při střele z kruhu. Hosté využili přesilovku.
38:57
Domácí gólman musel pochytat nepříjemné střely Kroupy a Žemličky.
38:20
Pokračuje klasická přesilovka hostů: pět proti čtyřem.
37:53
Hra bude pokračovat přesilovkou Litvínova, Hubáček je vyloučen za hákování.
37:02
Domácí jsou mírně aktivnější, Ivan Padělek pálil vedle levé tyčky a Seman mířil do betonů litvínovského brankáře.
36:20
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, za domácí sedí na trestné lavici Kowalczyk za hákování, za hosty je vyloučen Martinec provinivší se nebezpečnou hrou vysokou holí.