Předehrávka 42. kola hokejové extraligy

VÍTKOVICE - PLZEŇ 7:1 (3:1, 3:0, 1:0), konec
60:00
59:45
Domácí přesilovku nevyužili. V útočné třetině byli pouze v první minutě, když Štelmach zasahoval po střelách Mikuly a Klimka.
57:45
Vyloučený je hostující Benák za podražení.

Vítkovice:
Pinc - Jurečka, Barinka, Kuboš, Gulaši, Hudec, Jasečko - Weissmann, Burger, Hubáček - Irgl, Tomášek, Krenželok - Kropáč, Procházka, Káňa - Mikula, Hamrák, Klimek.
Plzeň:
Málek - Derner, Čakajík, Benák, Mazanec, Čech, Dobrovolný, Pulpán, Martinec - Vampola, Divíšek, Ludvík - Fabuš, Kracík, Matějovský - Důras, Kubalík, Adamský - Zelenka, Heřman, Šaffer.
57:26
Dvakrát najížděl na branku Kropáč, nejdříve mu nechtěně přihrál obránce Dobrovolný. Kropáč svůj blafák přetáhl a poslal puk vedle. Druhou sólovou akci zakončil tvrdou střelou, ale brnakář vyrazil.
55:52
Plzeň se ubránila. Domácí sice tlačili, ale gól nepřišel. Hubáček trefil boční síť a rány Jurečky a Gulašiho od modré Štelmach vyrazil.
53:52
Začíná přesilovka Vítkovic, vyloučený je Divíšek za podražení.
53:00
Utkání sleduje 6093 diváků a s přibývajícími výhrami Vítkovic začíná chodit čím dál více fanoušků.
52:29
Vitkovice vedou 7:1. Domácí nechali chvíli Plzeň hrát a poté udeřili. Krenželok převzal na vlastní polovině piřhrávku od Gulašiho, proháčkoval se až do útočné třetiny a z pravého kruhu střelou pod horní tyčku přidal sedmý gól.
50:00
Domácí jsou už v plném počtu. Hosté měli v přesilovce jedinou šanci, Vampola přihrával před brankoviště, puk sklepával Matějovský, ale připravený Pinc kotouč hokejkou vyrazil. V oslabení ujel také Kropáč, ale před Štelmachem ztroskotal na Pulpánovi.
48:00
Vyloučený je domácí Sedlák za nedovolené bránění.
47:29
Domácí se dostali do přečíslení, Mikula s Weissmannem najížděli na jediného Čakajíka, ale Weissmannovu střelu Šteflmach vyrazil.
45:26
Dernerovu střelu od pravého mantinelu vyrazil Pinc před sebe. Na puk dojížděli Divíšek s Ludvíkem, ale ani jeden nedokázal skórovat.
44:10
Dále se pokračuje ve volném tempu. První zákrok si připsal Štelmach, který chytil do lapačky Weissmannovu střelu.
42:20
Zatím pohledné akce nejsou k vidění. První střelu na brankáře poslal Klimek, ale mířil nad.
40:01
Začala třetí třetina, do které už nenastoupili domácí Barinka a Hudec, kteří jsou pravděpodobně zranění.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:13
Vítkovičtí přesilovku nevyužili. Jasečkova rána byla jejich jedinou šancí.
38:21
Mezi kruhy napřáhl Jasečko a nahrádní brankář Štelmach si připsal první úspěšný zákrok.