VÍTKOVICE - SPARTA 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) konec zápasu
Konec zápasu.
59:20
Branka Sparty je prázdná. Hosté hrají power-play.
59:08
Štefanka v dalším protiútoku našel ve středu hřiště najíždějícího Varaďu, ale bekhendem trefil jen hruď brankáře Břízy.
58:41
Rychlý brejk domácích zakončoval střelou od modré Philipp. Bříza byl na místě.
58:04
Vítkovice snižující branka nesrazila, dál hrají aktivně.
56:35
Sparta vzápětí snižuje na 2:3. Rychlou akci hostů zakončoval střelou bez přípravy Hlaváč.
56:07
Vítkovice využívají přesilovku a vedou 3:1. Kubina vysunul do pásma Varaďu, a ten vleže nadvakrát dopravil kotouč za záda brankáře Břízy.
55:41
Vůjtek nebezpečnou střelou švihem zprava ohrozil Břízu, následně od modré pálil Kubina, ale až do ochranné sítě za brankou.
55:00
Sparťanské snažení o vyrovnání kazí zbytečným faulem Havlát, který je vyloučený za nedovolené bránění.
54:12
Výborného útok teď dostal soupeře pod tlak, držel se v pásmu přes minutu, ale domácí nakonec vyhodili.
52:58
Irgl zpoza branky našel najíždějícího Procházku, který střelou bez přípravy ale netrefil branku.
52:03
Hra čtyři na čtyři žádnou brankovou příležitost nepřinesla. Utkání má přesto strhující tempo, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
50:03
Obrovská šance Sparty: Ton se řítil sám na Pince, udělal bekhendovou kličku, ale trefil jen pravou tyč.
49:38
Hubáček se Sivkem se do sebe pustili před Pincovou brankou a oba jsou vyloučeni za hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.
49:00
Hlaváč zatáhl puk do pásma podél levého hrazení, přenechal ho Výbornému, který jej přiťuknul před branku Oleszovi. Mladý útočník zblízka ani nadvakrát puk přes pozorného Pince nepropasíroval.
48:00
Utkání sleduje 9 018 platících diváků.
47:40
Ton zkusil štěstí táhlou střelou od modré čáry, Pinc vytěsnil vyrážečkou.
46:46
Nedvěd se na pravé straně nenechal odtlačit od puku, z velkého úhlu nahrál před brankoviště najíždějícímu Eiseltovi, ale pozorný Pinc se nenechal překvapit.
45:30
Řezníček od levého hrazení nastřeloval puk na Chabadovu teč, ten na puk ale nedosáhl. Sparta se nadále tlačí dopředu, ale Vítkovice se jen nebrání, snaží se hrát aktivně.
44:55
Výbornému vypíchl kotouč Turek, udělal pár rychlých kroků, ale z velkého úhlu pálil zleva do připraveného Břízy.
43:43
Varaďa dojel puk za hostující brankou přihrál ho Štefankovi, jenž zblízkosti trefil jen Břízovy betony.
43:11
Vítkovický trenér Vůjtek si vzal oddechový čas.
43:00
Spartu gól probudil a tlačí se dopředu i díky nepřesnostem v rozehrávce domácích.
41:15
Sparta snižuje na 1:2. Řezníček nahodil od modré puk vzduchem před branku, kde jej nešikovně srazil na zem vítkovický obránce přímo k Markovi, který se trefil k pravé tyči Pincovy branky.
40:38
Vítkovice jsou v plném počtu.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. V závěru ještě od modré nebezpečně střílel Řezníček, ale Pinc puk vyrazil do rohu.
38:39
Vůjtek krosčekoval v útočném pásmu Hanzlíka a je vyloučený na dvě minuty. Sparta může ještě v závěru druhé části snížit.
38:11
Vítkovice vedou už 2:0. Tomášek s Hulvou vybojovali puk za sparťanskou brankou, ten se odrazil mezi kruhy k Peterkovi. Domácí útočník nezazmatkoval a střelou do horní poloviny branky překonal gólmana Břízu.