Prusek - Sedlák, Gulaši, Kuboš, Trnka, Marušák, Heš, Jurečka - Krenželok, Šimíček, Weissmann - Tomášek, Hruška, Köhler - Klimek, Vala, Hubáček - Ujčík, Petrovický, Prorok.
Vojtek - Sekeráš, Švarný, Pácal, Malec, Kroupa, Andersons - Martynek, Peterek, Květoň - Steber, Štefanka, Tomík - Hampl, Skořepa, Vrba - Zálešák, Polanský, Tomas.
Zálešák zkusil blafák do bekhendu a Třinec vede 1:0.
Konec prodloužení. Rozhodnou nájezdy.
64:12
Vítkovice hrají přesilovku, za faul na Proroka je vyloučený Pácal.
64:15
Do brejku se dostal domácí Prorok, před Vojtkem jej podrazil Pácal, ale domácí útočník vystřelil nad.
62:00
Prodloužení zatím nepřináší žádné šance.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Konec utkání. V posledních minutách hrály oba týmy pozorně v obraně a nikdo si šanci na rozhodnutí nevypracoval. Utkání sleduje 3498 diváků a uvidí prodloužení.
55:46
Třinecký Květoň přihrál od pravého mantinelu mezi kruhy rozjetému Peterkovi, ale vítkovický brankář skvěle zasáhl a svůj tým podržel.
54:40
Před vítkovickou branku se natlačil Tomík, ale jeho střelu Prusek viděl a zasáhl.
53:52
Vítkovičtí ohrozili hostující branku, z pravého kruhu střílel Kuboš, tečoval Šimíček, ale pouze do dobře postaveného Vojtka.
52:06
Třinec přesilovku nevyužil. V závěru byl před brankářem sám Tomas, ale Vojtek jeho střelu vyrazil.
50:06
Po dlouhých minutách, kdy se na ledě toho moc nedělo, měli šanci domácí. Gulašiho tvrdou střelu vyrazil Vojtek před sebe. A vychytal i dorážejícího Krenželoka. Ten po akci fauloval a dostal dvě minuty za sekání.
45:14
Hubáček si půl minuty vodil puk sám v útočné třetině, nakonec se odhodlal k tvrdé ráně a puk prosvištěl těsně vedle pravé tyčky.
43:35
Po levé straně potáhl puk Petrovický, našel nalevo volného Proroka, ale ten skákavý puk trefil špatně.
42:45
Vitkovice vyrovnávají. Od modré napřáhl Kuboš, jeho tvrdou ránu před Vojtkovou brankou tečoval Šimíček a dal svou druhou branku.