VÍTKOVICE - TŘINEC 3:1 (2:0, 0:0, 1:1), konec utkání
60:00
59:59
Vítkovice rozhodují - 3:1. Kudrnovu rozehrávku vystihl Šimíček, z posledních sil zavezl puk do útočného pásma, mohl si dovolit ještě přihrát Irglovi a ten se sirénou rozhodl.
59:26
Při power-play se Třinec zatím do šance nedostal. Před vhazování po pravé ruce brankáře Pince si vzaly oddechový čas i Vítkovice.
58:24
Třinec hraje power-play.
58:24
Hosté si vybírají oddechový čas.
58:18
Vítkovičtí ujeli do rychlého brejku, po pravém křídle táhl akci Štefanka, ale zvolil nejhorší řešení, když přihrál Tomáškovi ve výšce pasu, což pobavilo publikum v hale.
57:12
Třinečtí se snaží vyrovnat. Po vyhraném buly v útočné třetině střílel od modré tvrdě Tesařík, Pinc stačil vyrazil. Hosté dále pokračovali v tlaku. Po přihrávce Peterka mohl vyrovnat Kudrna, ale z dobré pozice mířil vedle branky.
54:06
Od modré střílel tvrdě Kroupa, Pincovi chvíli poskakoval puk po lapačce, ale nakonec ho zkrotil. Po rychlém protiútoku mohl skóre změnit Burger, ale Biegl jeho střelu pod horní tyč stačil vyrazit.
53:00
Třinëc snižuje - 2:1. Hosté skórují v přesilové hře, v době kdy zatlačili Vítkovice do jejich třetiny. Za Pincovou brankou zamíchal puk Peterek, předložil ho na pravý kruh do ideální pozice Kudrnovi a ten přesnou střelou mezi tyčku a Pincovu vyrážečku vstřelil sedmý gól sezony.
51:06
Vítkovice se budou opět bránit. Vyloučený je Káňa za podražení.
50:09
Opět nevyužitá přesilovka. Třinečtí se dostali do šance hned v úvodu početní výhody, kdy Petrakov si najel s pukem před Pince, ale ten včas přisunul levý beton k tyčce a kotouč vyrazil. Ovšem opět k Petrakovovi, který objel branku a přihrál na levý kruh Pácalovi, ale ten pálil nad.
48:09
Hlavní rozhodčí opět vylučoval. Dvě minuty dostal domácí kapitán Šimíček za faul loktem.
47:07
Frolovu dělovku od modré Pinc neudržel, ale stačil jej přikrýt před dojíždějícím Kudrnou, který se marně snažil hokejkou kotouč protlačit do branky.
46:35
Samostatně se pokusil prosadit třinecký Fojtík, dostal se do útočné třetiny, neměl komu přihrál, tak zvolil střelu, která pořádně protáhla brankáře Pince. Ten ale pravým betonem stačil puk vyrazit.
44:38
Vítkovice nevyužily přesilovku. Většinu času sice soupeře zatlačily do pásma, ale většinou se hrálo kolem mantinelů a jedinou pořádnou střelu vyslal od modré obránce Jasečko. Ta těsně minula levou tyč.
42:38
Pátým třineckým hráčem, který si jde odpočinout na trestnou lavici je Pácal, dostal dvě minuty za držení.
41:50
Domácí spálili tutovou šanci. Dokázali přečíslit třineckou obranu, na levém kruhu zůstal osamocený Hubáček, Biegl se nestačil přemístit od opačné tyčky, ale domácí útočník nepochopitelně minul odkrytou branku.
41:00
Do rychlého úniku se vypravil domácí Irgl a ztroskotal až na brankáři Bieglovi, který bezpečně utěsnil všechny skuliny u levé tyče.
40:01
Začala třetí třetina. Burger vyhrál buly i do třetice.
40:00
Konec druhé třetiny. Ještě v závěru vystrašil brankáře Biegla střelou od mantinelu Hubáček. Gölman chvíli nevěděl, kam spadl puk, ale nakonec jej stačil včas poslat do bezpečí.
38:05
Na útočné modré se k puku dostal osamocený Hunkes, najel si do dobré střelecké pozice na pravý kruh a ač nikým neatakován pouze zbrkle vystřelil do brankářových betonů.
37:34
Vítkovičtí přesilovku nevyužili, ale po dlouhé době rozehřáli ztuhlé diváky. Nejprve se vydal od levého mantinelu do akce Tomášek, dorazil s pukem až před brankoviště, ale v poslední chvíli se mu kotouč při střele svezl z čepele a vypálil mimo. Dobrou příležitost měl ještě Padělek, který napřáhl mezi kruhy, ale obránci stačili střelu zblokovat.
35:34
Vyloučen Frolo za nedovolené bránění.
35:02
Ani hosté nevyužili přesilovku, sehráli ji stejně mizerně jako předtím domácí. Po přechodu do útočného pásma se okamžitě puku zmocňovali domácí a odstřelovali ho až za Bieglovu branku.
33:02
Vyloučen domácí Polák za hrubost.
32:42
Domácí nevyužili přesilovky, do útočné třetiny se dostali pouze dvakrát. Poprvé střílel Burger od modré, prostřelil tři hráče, ale trefil Biegla přímo do prsou. V závěru ještě Hubáček vjel mezi kruhy, ale bekhendová střela těsně minula pravou tyčku.
30:42
Vyloučen třinecký Výtisk za držení.
29:32
Obě mužstva mají hru založenou na pečlivé obraně a tak útočné akce většinou končí těsně za modrou čárou a diváci gólové šance nevidí a brankáři jsou bez práce.
26:42
Chybnou rozehrávku hostů zachytil Procházku, posunul nalevo Tomáškovi, ale ten z kruhu vystřelil vedle levé tyče.