VÍTKOVICE - ZLÍN 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), konec utkání
60:00
58:30
Hosté se ještě snaží korigovat nepříznivý výsledek. Na minutu se usadili v útočné třetině, ale puk už je neposlouchá, hrají křečovitě.
56:26
Domácí potvrdili, že jim výsledek 4:1 stačí. Ani tentokrát se do útoku příliš nevrhali a byli spokojeni, že mohou odehrát dvě minuty v klidu. Utkání sleduje 3 826 diváků.

Nepřehlédněte

Vítkovice:
Pinc - Jurečka, Barinka, Jasečko, Gulaši, Hudec, Kuboš, Sedlák - Weissmann, Burger, Hubáček - Irgl, Hamrák, Krenželok - Köhler, Procházka, Krenželok - Tomášek, Mikula, Kropáč - Klimek.
Zlín:
Murín - Hamrlík, Galvas, Nosek, A. Novotný, Vosátko, Lučka, Horáček - Mokrejš, Čech, Rachůnek - Kubiš, Leška, Záhorovský - Okál, Kašpařík, Melenovský - M. Pšurný, Balán, R. Pšurný.
54:26
Vítkovice hrají přesilovku. Potřetí je vyloučený Lučka za zdržování hry.
53:26
Domácí přesilovku nevyužili. Do zakočení se ani nijak netlačili. Největší aplaus dostal brankář Pinc, když si vyjel na modrou pro odražený puk, pro který dojížděl Mokrejš, a elegantní stahovačkou pobavil diváky.
51:26
Domácím začíná přesilová hra. Vyloučený je totiž Nosek za nedovolené bránění.
51:14
Z levého kruhu tvrdě střílel Roman Pšurný, ale trefil pouze dobře postaveného Pince.
49:51
Zlín v oslabení branku nedostal. Domácí složitě kombinovali před útočnou modrou čáru a nebyli schopni se dostat do útočného pásma.
47:51
Vyloučený je zlínský Lučka za podražení.
47:28
Vítkovice jsou už v plném počtu. Zlínští si nedokázali přesně příhrávat, střely létaly daleko vedle branky. A když volný Kašpařík před Pincem, nedokázal ležícího gólmana přehodit.
46:10
Tlaku v dvojnásobné přesilovce domácí odolali a už se budou bránit ve čtyřech.
45:28
Hosté začínají přesilovku pět na tři, která bude trvat 42 vteřin. Za faul před Pincem byl vyloučený Barinka za krosček.
44:10
Vyloučený je Krenželok za hrubost. Zlín má přesilovku.
43:40
Vítkovice vedou už 4:1. Na modré se do puku opřel vší silou Jurečka a zlomil hokejku. Letící puk tečoval pod horní tyčku Hubáček.
42:51
Začíná vítkovická přesilovka.
42:37
Hosté se z branky nevzpamatovali. Střelou od modré zaměstnal Pince Novotný, ale vzápětí byl vyloučený Záhorovský za hrubost a síly na ledě se vyrovnaly.
41:26
Vítkovice dávají gól v oslabení a vedou 3:1. Po zaváhání ve zlínské rozehrávce přihrál Káňa mezi kruhy Krenželokovi, a ten švihem obstřelil obránce a prostřelil Murína.