Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Vondrka se asi vrátí do Budějovic

19 2003
České Budějovice - Neprosadil se v přípravě Buffala a tak se asi vrátí zpátky do klubu, z nějž do zámoří odešel. Hokejový útočník Michal Vondrka pravděpodobně posílí tým Českých Budějovic. Český mladík byl jedním z devíti hráčů, které vyřadilo vedení Sabres hned po týdnu v tréninkovém kepmu.

Stejný osud potkal ve Phoenixu i Jakuba Koreise, ale ten by podle dostupných informací zpět do Plzně přijít neměl. Devatenáctiletý hráč byl podle zámořských medií
odeslán do juniorské soutěže.

"Zatím jsme spolu nemluvili, ale jsme dohodnuti, že se ozve, až bude vědět, jak to s ním vypadá," řekl ČTK generální manažer Českých Budějovic Jaroslav Pařízek na Vondrkovu adresu.

Vzhledem k tomu, že hráč dosud neuzavřel s Buffalem smlouvu, nemůže jít ani na farmu. "Počítáme s tím, že se vrátí," dodal Pařízek. Jednadvacetiletý Vondrka dosud v extralize odehrál 71 zápasů.

Koreisova situace je nepřehledná. Sám hráč před odletem do kempu uvedl, že se nehodlá vracet. "Zůstanu tam, i kdyby mě poslali jenom do juniorů," podotkl pro oficiální plzeňský internetový server.

Představitelé klubu s ním podle jednatele Pavla Setikovského ve spojení nejsou. O jeho návratu jsou však za určitých okolností ochotni jednat.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze