Vrátili jsme se k našim chybám, mrzí hradeckého kouče Pazourka

Hradec Králové - Benátky (ilustrační foto) | foto: Jan Strouhal, MAFRA

7 2008
Ani vedení 2:0 z první třetiny nestačilo hokejistům Hradce Králové tentokrát k tomu, aby v utkání s Olomoucí bodovali. Naopak, hosté nejprve v prostřední části hry skóre srovnali a v závěrečné vstřelili vítěznou branku.

"Přehrál nás kvalitní soupeř, který byl od druhé třetiny lepší," přiznal trenér hradeckého mužstva Pavel Pazourek.

Důvodů, proč se jeho mužstvu nepodařilo udržet nadějný náskok, vidí několik. Častým vylučováním počínaje a problémy se složením obrany konče.

"K tomu se přidaly naše chyby, ke kterým jsme se bohužel vrátili a kterými jsme soupeři darovali tři góly," mrzí Pazourka, "máme puk ve své třetině pod kontrolou a sami si z toho uděláme problém."

Vedle prohry Pazourka trápí obnovený problém se složením obrany.

V ní se proti Olomouci neobjevili zranění Táborský, Filip, Lesák a Burián, Flašara vyřadilo nevyřízené hostování z Vítkovic. Navíc Hendrich byl nepříjemně nastřelen pukem.

"Nevím, jak v sobotu obranu poskládáme," posteskl si trenér.