Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Všechno se daří, Budějovice sílí

22 2004
České Budějovice - Jihočeský hokej zdravily a vnímaly generace hráčů jako nejčilejší sport v kraji. Teď se zdá, že by se mohl přece jen vrátit tam, kam patří. Do extraligy. V úterý při prezentaci změn v klubu prohodil jeho prezident a nově jeden ze spolumajitelů Jaroslav David, že je štěstí, že za Budějovice v současnosti hrají i hráči z NHL. Patrioti.

POHLED MF DNES

Jsou vynikající a je radost chodit se na ně dívat. Dvořák, Ference, Martínek, Neckář, Prospal a Turek mají obrovskou sílu.

Vedle nich šli nahoru i ostatní, se kterými se vždycky počítalo. Šimánek dal dva góly Třebíči, skvělí jsou Štrba, Bělohlav, Kropáč, zabrat umí Sailer nebo Rob i beci.

Zlepšují se všichni mladí a všechno vypadá velmi dobře.

Jen kousek byl letos na jaře klub od hluboké díry, znamenající cestu do historie. Zachytil se těsně na kraji a vypadá, že se udrží. Že může myslet na přetěžký návrat do nejvyšší soutěže.

Zatím poslední plány i přání fanoušků a lidí kolem českobudějovického hokeje vyšly. Mělo by to tak být i v následujícím čase, kdy bude HC České Budějovice vedený jinak, než byli všichni zvyklí.Najdete na iDNES.czmobilní verze