Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
VSETÍN - KLADNO 2:3 (0:0, 2:2, 0:1) konec utkání
Předpokládané sestavy
Vsetín:
Čechmánek - Jaškin, Frolo, Chvátal, Němec, Spitzer, Hrabal - Dubec, Vlach, Selingr - Kovář, Vak, Demel - Hruška, Musil, Květoň - Badiura, Hubáček.
Kladno:
Orct - Ševc, Kaberle, Špelda, Zeman, Kasík, Jelínek, Čech - Bílek, Patera, Procházka - Kysela, Gardoň, Hluchý - Horna, Zajíc, Mrázek - Michael Frolík, Kalla, Martin Frolík.
Předpokládané sestavy
Vsetín:
Čechmánek - Jaškin, Frolo, Chvátal, Němec, Spitzer, Hrabal - Dubec, Vlach, Selingr - Kovář, Vak, Demel - Hruška, Musil, Květoň - Badiura, Hubáček.
Kladno:
Orct - Ševc, Kaberle, Špelda, Zeman, Kasík, Jelínek, Čech - Bílek, Patera, Procházka - Kysela, Gardoň, Hluchý - Horna, Zajíc, Mrázek - Michael Frolík, Kalla, Martin Frolík.
60:00
Konec utkání.
59:00
Vsetínská lavička si vybírá oddechový čas.
57:23
Chybu vyrobil Vlach, který přišel na vlastní modré o puk. Sebral mu jej Mrázek a řítil se sám na brankáře Plška. Ten ale výborně zareagoval a střelu kladenského útočníka stačil vyrazit.
56:16
Po Frolově střele od modré nebezpečně doráželi Vak a Kolář, ale kladenský brankář svůj tým podržel. Oba pokusy vyrazil.
54:23
Pokračuje vsetínský platonický tlak. Domácí se sice dokáží udržet v útočném pásmu, ale vystřelit je pro ně už neřešitelný problém.
52:42
Vsetín sahal po vyrovnání. Brankáře Orcta v krátkém sledu zasypali střelami útočníci Hruška, Musil a Hřebejk, ale ani jeden neuspěl.
51:32
Demel s Jelínkem se porvali před střídačkami bez rukavic a oba jsou vyloučeni na pět minut plus do konce utkání.
51:11
Kladno chce zřejmě rozhodnout, v krátkém sledu si vypracovalo další šanci. Mrázek dostal přihrávku mezi kruhy, vylákal si Plška ven z branky, dokázal ho i položit na led, ale pak trefil jenom tyčku.
49:55
Kladno předvedlo rychlou akci - Michael Frolík poslal puk do jízdy Hornovi, který se ale ocitl příliš blízko vsetínského brankáře a už nestačil zakončit.
48:28
Od modré vypálil Spitzer a Orct efektním zákrokem lapačkou chytá. Kladno si začíná hlídat jednobrakový náskok a nikam se příliš nežene.
46:30
Už se hraje v plném počtu, ani hra čtyři na čtyři, ani krátká přesilovka Vsetína žádnou šanci nepřinesla. A teď se k Orctovi natlačili Demel a Vak a snažili se propasírovat puk za jeho záda. Spletitou situaci ale kladenská defenzíva zvládla a vyhodila na zakázané uvolnění.
44:25
Rozhodčí vylučuje i na druhé straně, za nedovolené bránění už na trestné lavici sedí veterán Kasík. Bude se hrát čtyři na čtyři.
43:05
Kladno bude hrát další přesilovku. Vsetín byl v útočném pásmu a Seling za zády hlavního rozhodčího sekl Zemana. Sudímu Rejtharovi ale poradili čároví a vsetínský útočník zaslouženě putuje na trestnou lavici.
41:38
Kladno přesilovku využívá a dostává se do vedení - 3:2. Od modré napřáhl obránce Špelda a prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Asistenci si připisuje Kasík.
40:19
Vyloučený je vsetínský Frolo za hákování. Kladno bude hrát přesilovou hru.
40:01
Začala druhá třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Díky tomu, že začaly konečně padat góly, nabralo utkání na intenzitě.
38:38
Vsetín se po vyrovnání dostal do tempa a mohl strhnout vedení na svou stranu. Podruhé byl dnes ve velké šance Hruška, snažil se vrátit za Orctova záda Hrabalovu sraženou střelu, ale skákající puk pořádně netrefil.
37:36
Vsetín vyrovnává. Orct si vyjel za nahozeným pukem za branku, ale nevšiml si, že na ním pádí Kovář, který mu ho také vzal a rychle ho zasunul po ledě do odkryté klece. Asistence: Demel a Vlach.
35:06
Kladno vede 2:1. Mrázek, který naskočil na led z trestné lavice, dostal puk, v akci dva na jednoho přihrál Procházkovi, který zakončil do prázdné branky. Vsetínští v té době nepochopitelně přestali hrát, zřejmě v domnění, že jde o ofsajd. Ani brankář Plšek už se naplno nesoustředil.
34:11
Vsetín udělal chybu v rozehrávce, kterou vystihl Kaberle, dostal se až před Plška. Snažil se ho překonat krátkým blafákem do forhendu, ale vsetínský brankář puk stačil vykopnout levým betonem.
32:58
Vsetín hraje další přesilovku, za hrubost na trestnou lavici putuje útočník Mrázek.
32:20
Kladno bleskově odpovídá - 1:1. Na gólu má zásluhu celý první útok hostů. Bílek s Paterou vybojovali puk u hrazení, nahráli jej před branku Martinu Procházkovi, který vystřelil po ledě a trefil se mezi Plškovy betony.
31:32
Vsetín střílí gól - 1:0. Hruška z levého křídla přihrával napravo Němcovi, ten okamžitě našel v prostoru mezi kruhy Musila, který bezmocného kladenského brankáře přehodil.
31:27
Kladno nevyužilo dvojnásobnou přesiovku. Šanci si nevytvořilo. Naopak odražený puk se dostal k Mrázkovi, který se snažil přehodit ležícího Plška, ale přestřelil.
29:02
I hosté si zahrají pět na tři. Důraz přehnal útočník Musil, který je vyloučený za vražení na hrazení. Vsetín se bude ve třech bránit čtyřiačtyřicet vteřin.
28:22
Šance Kladna: u levé tyčky zůstal nepokrytý Bílek, jeho dorážce ale Plšek stačil včasným vystrčením betonu zamezit.


Najdete na iDNES.cz