Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
VSETÍN - LITVÍNOV 1:2 (1:2, 0:0, 0:0), konec zápasu
60:00
Skončila třetí třetina. Domácí akorát přejeli útočnou modrou čáru, když se rozezněla siréna ukončující zápas. Utkání sledovalo 2410 diváků. Vsetín smutní, jelikož už na nejbližší tým ztrácí 10 bodů. Litvínov se naopak raduje.
59:55
Je přerušeno a Vsetín si bere time out. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
59:55
Vsetín se drží v útočném pásmu. Jenže dokázal počastovat Fialu jen mizernou střelou Hrabala.
59:10
Vsetín hraje power play.
58:20
Hosté napadají vsetínskou rozehrávku už ve středním pásmu a do šance se tak dostali Zadina s Brandou. Branda si položil beka a vystřelil na Altrichtera. Který udržel zatím naději.
57:20
Vsetín se snaží a moc prahne po vyrovnání, ale jejich odhodlání jim trošku svazuje ruce. V obrovské příležitosti se ocitl obránce Kučný, když si sjel z modré čáry a z velmi dobré pozice vystřelil. Jenže minul bránu zhruba o půl metru.
55:43
Demel se vydal na útočný výlet. Zavezl puk a zpoza branky poté přihrál mezi kruhy stojícímu Jenáčkovi. Jeho střela posléze zhruba o deset centimetrů minula pravou tyčku.
54:37
Litvínov se snaží hru kouskovat. Několikrát za sebou vyhodil na zakázané uvolnění. Hlavu si s tím neláme.
53:33
Benda je na ledě. Přesilové hry jsou pro Vsetín téměř za trest, než za odměnu. Hosté se s přehledem ubránili a domácí do ničeho nepustili.
52:30
Domácí se ve výhodě trápí. Tak měl největší šanci Kubinčák, když ujel. Jeho střelu v poslední moment srazil vracející se vsetínský obránce a tentokráte ku prospěchu věci.
51:33
Jak moc je David Květoň prospěšný svému týmu nyní dokázal tím, že tak dlouho znepříjemňoval život Bendovi, až to litvínovský útočník nevydržel a ohnal se po něm. Jde ven za sekání.
48:32
Hosté mohli zvýšit vedení. Sklenička vystřelil od modré. Rána nebyla nijak nebezpečná. Do doby než se jí pokoušel vytěsnit padající obránce domácích Zapletal. Bohužel puk nasměroval přesně do branky Altrichtera. Ten jen s velkými problémy puk vytáhl do ochranné sítě.
47:24
Vsetínští mladíci měli na hokejkách vyrovnání. Radim Hruška nahrál před branku najíždějícímu Květoňovi. Ten přesně zamířil, ale Fiala se opět vytáhl. Ochozy jen zahučely zklamáním.
46:50
Trávníček na ledě. Vsetín se trápí. Nedokázal využít ani svoji šestou výhodu.
46:19
Obrovská šance domácích. Když si Gorev vybruslil před branku a vystřelil. Puk se volně kutálel v brankovišti. Domácí se ho snažili dotlačit do branky. Vznikla z toho potyčka mezi Baculem a Balázsem. Oba jdou ven za hrubost.
44:50
Domácí budou ve výhodě. Na trestnou odchází litvínovský Trávníček za sekání, které pocítil na vlastní ruce domácí obránce Kučný.
44:50
Prvně během zápasu na sebe upozornil kapitán hostů Reichel. Dostal se do slibné pozice před Altrichtera, ale místo střely na gólmana vyslal spíše nahrávku.
42:57
Zpoza branky si vybruslil Bacul a pokoušel se Fialu překvapit střelou z otočky.
40:26
Hosté jsou kompletní. Domácí si žádnou šanci nevytvořili a Fiala se mohl v klidu dívat, jak jeho spoluhráči maří jednu snahu Vsetínských za druhou.
40.01
Začala 3. třetina. Vsetín dohrává přesilovku.
40:00
Skončila 2. třetina. Vsetínští se ve výhodě zatím nedostali k tomu, aby ohrozili Fialu v brance Litvínova a dokázali vyrovnat. Na obou stranách je vidět velká snaha, proto je hra zatím upracovaná a bojovná. Chybí tu lehká kombinace a překvapivá souhra, která by vedla v přesné končení.
38:26
Domácí si zahrají přesilovou hru. Ven jde litvínovský Bakus za krosček, když v tísni zastavil pronikajícího vsetínského útočníka.
37:30
Vsetín chybuje v obraně, která je letos hodně děravá. Prostor si vytvořili Benda se Skuhrovcem. Udělali značný průvan v domácí třetině. Naštěstí pro domácí jim finální střelu zblokoval vsetínský obránce.
35:22
Hra se přelévá ze strany na stranu. Šanci měl Bakus, který unikal po křídle. Nahrál před branku volnému Gombárovi a ten střílel bez přípravy. Altrichter byl na místě.
35:07
Nyní na sebe upozornil nejmladší hráč na ledě. Květoň se rozjel přes celé kluziště. Do střely mu v poslední chvíli padl Punčochář. Květoň se ale puku nehodlal vzdát a pokoušel se ho zpod ležícího hráče vydolovat. Že tak činit nemá, mu přišel vysvětlit Benda. Vznikla na ledě malá potyčka. Vylučovat se nebude.
34:06
Vsetínská hra byla hodně rozhozená. Domácí předpokládali po předchozím zákroku soupeře, že budou mít výhodu. Punčochář jim odebral puk a oni ani příliš neprotestovali. Sám si najel mezi kruhy a snažil se zakončit mezi Altrichterovy betony.
33:39
Trávníček zasáhl Hrabala hokejkou bolestivě do obličeje. Ale rozhodčí faul neodpískal.
32:32
Hosté jsou v pěti. Vsetín toho také mnoho nepředvedl, že jsou ve výhodě dokázal jen jednou připomenout Chmelíř, který pálil od modré.
30:32
Vsetínský tlak vyústil ve vyloučení hostů. Odpočinout si jde Pojkar za nedovolené bránění.


Najdete na iDNES.cz