Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vstupenky na Kanadu budou v sobotu ráno

8 2004
Praha - Zájemci o vstupenky na poslední utkání české hokejové reprezentace před mistrovstvím světa si budou muset v sobotu přivstat. Prodej lístků na zápas s Kanadou začne na terminálech Sazky v sobotu 10. dubna v pět hodin ráno. Utkání se uskuteční v pražské Sazka Areně ve čtvrtek 22. dubna, dva dny před začátkem šampionátu.

Na duel budou k dispozici tři druhy vstupenek v cenách 450, 420 a 390 korun. Kolik lístků se dostane do prodeje, však není známo. Kapacita nové haly by těsně před začátkem mistrovství již měla být avizovaných 17.000 diváků. Z tohoto počtu však bude nutné odečíst různé blokace - sponzorské či technické.

"Pro partnery svazu bude vyhrazeno stejně jako v případě utkání v Karlových Varech proti Francii či v Ostravě proti Rusku 900 lístků," řekl Mojmír Šatava ze společnosti Pro-Hockey, která zastupuje marketingové zájmy Českého svazu ledního hokeje.

Konkrétnější informace by podle něj měla mít Sazka. Tiskový mluvčí loterijní společnosti Zdeněk Zikmund však o počtu nabízených vstupenek nic neví. "Přesný počet nejsme schopni sdělit. Je to v kompetenci hokejového svazu a my jsme pouze
distributor," řekl Zikmund.

I přesto, že vstupenek by se do prodeje mělo teoreticky dostat více 10.000, dá se stejně jako ve všech předcházejících případech očekávat, že hala bude velmi rychle vyprodána.

Například na finálový duel extraligy mezi Slavií a Zlínem byly v pátek 2. dubna podle informací Sazky prodány všechny lístky během 65 minut. Podle reakcí řady fanoušků však nebylo možné získat vstupenku již několik minut po páté hodině ranní,
kdy byl prodej zahájen.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze