Diskuze

Krejčí asistoval u vyrovnání, Jeřábek slavil své premiérové body v NHL

V pondělních zápasech hokejové NHL se bodově prosadili dva Češi. Centr David Krejčí asistoval u vyrovnání Bostonu na 2:2 v domácí partii s Dallasem. Hosté ovšem rozhodli v prodloužení pohlednou akcí Tylera Seguina. Porážce v prodloužení nezabránil ani obránce Montrealu Jakub Jeřábek, jenž se ve svém osmnáctém startu v soutěži díky dvěma asistencím dočkal premiérových bodů.

Jinak Bernier před gólem MacKinnona snad zákrok roku R^ Colorado letos dělá poměrně radost, zvlášť při zranění Barrieho a Varlamova jsem nečekal takové výkony.

0 0
možnosti
TS

ten Barzal se slušně rozjel8-o skvěle se na něj na ledě kouká. ostatně jako na celý Isles..R^

4 0
možnosti
FK

To je ten Barzal, co si téměř SÁM povodil aktuální držitele SC, slavné NY Rangers?:-P

1 0
možnosti
MM

jen tak mimochodem, neví někdo jak se to má s Hudlerem?