Diskuze

Crosby režíroval výhru Pittsburghu, Vegas jsou už jen krok od postupu

Hokejisté Pittsburghu oplatili Philadelphii nedávnou prohru 1:5 a po shodném výsledku se ujali vedení v sérii 2:1 na zápasy. U čtyř gólů Penguins s bilancí (1+3) figuroval kapitán Sidney Crosby. Už třetí výhru uhráli nováčci z Vegas, když naposledy porazili Los Angeles 3:2. Columbus uspěl podruhé v prodloužení a ovládl tak oba zápasy na ledě Washingtonu.
JG

ten Elliott je hrozna dira , nechytne ani rymu...

16. 4. 2018 9:43

nemohla by redakce do těch výsledků dát taky kolik je to na zápasy? grafiku máte pěknou (až na to nezvýrazňování Čechů), ale obsah mizerný

1 0
možnosti
JZ

Čtyři hodiny tady visí ten požadavek, aby do těch výsledků zahrnuli průběžný stav série. V textu to uvedeno mají.

Myslím si, že při přípravě grafického provedení výsledků to tam zapomněli zahrnout a teď shánějí někoho, kdo jim ten "formulář" upraví.

0 0
možnosti
TS

ještě 14!

každopádně zatim dost divná série, očekávám, že Philla vyhraje čtvrtej zápas 6:0 nebo tak něco;-D

A Vegas jedou! Bál jsem se, že je Kings semelou, ale Flower je bůh:-)

0 0
možnosti
FK

Je to divočina. Pěkně jsme na vás vlítli (klidně to mohlo být po deseti minutách 2:0/3:0), ale v půlce zápasu (za stavu 0:4) jsem to vypnul. Jak říkáš, je to divná série.

Čtu, že dopředu zase víš, jak to dopadne. Věřím ti.:-P;-)