Jágrovo poslední mistrovství světa v Česku.
               Napište mu vzkaz

Napište vzkaz Jaromíru Jágrovi

Ikona českého hokeje táhla český tým na svém nejspíš posledním šampionátu na domácí půdě. Vaše vzkazy vytiskneme a předáme.

1 200 lidí poslalo vzkaz do dnešního dne

Adam Horký, Praha, 18. 5. 2015
Jardo, ty nejsi jen nejlepší hokejista, jsi prostě zajímavý člověk. Konečně zase máme někoho, s kým se můžeme chlubit. Ať už budeš hrát, kde chceš, klobouk dolů. A na Kladno se vrať co nejdřív!
Eva, Žatec, 18. 5. 2015
Jaromíre, Naganem to začalo a Naganem to skončilo. Teď už můžeš posunout se dál. To nejdůležitější už jsme dokázali.
Zdenča,Č.Budějovice, 18. 5. 2015
Jaromíre nebuďte smutní,já myslím,že celý nároďák předvedl fantastický hokej,je to sport,každý nemůže vyhrát i tak celý tým předvedl si myslím famozní výkon,hráli jste výborně,medaile není,ale naučte vy všichni hrát mládež srdcem a má se Česko a svět ještě na co těšit,hodně úspěchů a zdraví vám všem
Vasek Novak, 18. 5. 2015
Jardo, z celeho srdce Vam dekuji nejen za sebe, ale myslim si, ze nejen za vsechny fanousky, ale vsichni lidi. Tem, co hokej nesleduji, davate obrovsky priklad vlastnosti, ktere Vas zdobi. A tem, o kterych si ted myslite, ze jste jim neudelal radost, tak se mylite. Nejsme zklamani! Hodne stesti!
Irena, Havířov, 18. 5. 2015
Jak říkáte Jaromíre, asi nastal čas posunout se dál. Máte co nabídnout, takže nevěšte hlavu, jste a budete zase skvělý:-)
Zbyňa, Český Krumlov, 17. 5. 2015
Jednou budu vyprávět dětem, že jsem naživo viděl hrát nejlepšího českého hokejistu všech dob... Jaromíre, díky! Za spoustu úžasných momentů a výkonů, které jste odvedl nejen v dresu repre. A díky za rozhovory, kdy jste na hloupou otázku dokázal pravidelně odpovídat chytře a vtipně :)Díky,jste Borec
Jana, Praha 4, 17. 5. 2015
Kluci díky, byli jste všichni super a hráli jste výborně.A že není medaile?Nevadí.Pro mne jste zlatí ♡♡♡
Antonín Wessely, Hejnice, 17. 5. 2015
Dobrý den, Jardo, jako každý rok nám bylo potěšením Vás vidět na ledě. Už se těším, až budete trénovat, pak jistě vyroste nová zlatá hokejová generace.
Nikca Znojmo, 17. 5. 2015
Jardo,si nejlepsi vzor pro vsechny! Mame te vsichni moc radi ! Ja te nemam rada ja te miluju❤nejlepsi si! Si uzasnej ! Neumim si nas narodni tym predstavit bez tebe :'( Jsi srdcar a uzasny bojovnik ,hodne stesti v NHL❤budes nam vsem moc chybet :'( ❤
Martina, Praha, 17. 5. 2015
Díky, že jste přijel! Byly to skvělé zápasy, malý syn si sice dnes rozmazával slzy po vlajkách na tvářích, ale rozsvítila jsem mu globus, aby se kouknul, jak velká je naše země, jak je velký svět,a vy jste zahráli jako 4.nejlepší, a to je bomba. Přestal fňukat, a začal provolávat slávu:-)Nelučte se!
Eva P.,Ostrava, 17. 5. 2015
Hoši, ty hlavy nahoru... byli jste výborní, děkujeme Vám.
Eva, Ostrava, 17. 5. 2015
Jaromíre, děkuji !!! Jsi neskutečný frajer po všech stránkách :-) Hodně zdraví a radosti z hokeje!!!!!
Bob a Bobek, 17. 5. 2015
Jaroušku a ostatni kluci, těšili jsme sice na amíkovský sendviče, ale bramborová medailička je taky dobrá. Už si s Bobem mlaskáme. Seženeme si novej klobouk a příští rok ho zase dáme do placu. Buďte šťastní jako my. Hop hop, papa.
Tereza, 17. 5. 2015
Jardo, byl jsi naprosto úžasný! Pro nás jste mistři! Děkujeme. Doufám, že si to i příští rok rozmyslíš a za národním tým nakonec budeš hrát; abys skončil v reprezentaci s medailí na krku! Přeju hodně štěstí v další sezoně, ať se ti daří v NHL a hraješ stále v tak skvělé formě jako teď. :))))
Bubeníčková Hana, Brno, 17. 5. 2015
Nebuďte smutnej, tentokrát to nevyšlo - přesto jsme si to užili a Vy jste jednička - vrhněte se na mladé a učte je hrát srdcem, jako jste to celou dobu hrál Vy. Mnoha z nás chybí pokora, vytrvalost a pracovitost. To vše Vy máte. Naučte to naše mladé naděje. Díky moc, hana.bubenickova@seznam.cz
Čagin, 17. 5. 2015
Jardo, teď to chce aspoň trojčata - a všichni ať jsou kluci :)...
Sebastian H, Ostrava, 17. 5. 2015
Nemůže za to jeden hráč, ale celý team. :-)
Kateřina, Nové Město, 17. 5. 2015
Bez ohledu na to, zda končíte s reprezentační kariérou či nikoliv Vám patří velký dík! Především za Vaši lásku k hokeji, která stojí za všemi úspěchy. Hodně štěstí, úspěchů a radosti ze hry! :-)
Martin, 17. 5. 2015
Byl to skvělí hokej,velký drama a moc jsem si to užil ikdyž nemáme madeile. Díky za to že jsi dorazil bylo to super sledovat tvůj výkon Jsem moc rád za to jaký jsi,jsi velký vzor pro celý národ!!! A máme tě moc rádi!!! :-)
Daniel S., Praha, 17. 5. 2015
Dobrý den Jaromíre, pamatuji si všechny reprezentační akce od Nagana 98. Tehdy jsem byl malý prcek a říkal jsem si, že až vyrostu, vy už hrát nebudete. Je mi 22 a hrajete - neuvěřitelné. Přeji Vám úspěchy a stále ten zápal do hokeje. Děkuju Vám za všechno. Jednou budu svým dětem o Vás vyprávět :)
HelenaB, 17. 5. 2015
Jardo, díky - ty jsi odvedl naprosté maximum. Neumím si náš nároďák bez Tebe představit. Je to jenom sport, neměli jste prostě štěstí, ale bojovali jste ze všech sil, vážíme si vás a Tebe především. Budu se dívat na Panters - ať se příští rok poperete o Stanley Cup!!!
Lucie, Praha, 17. 5. 2015
Nejdříve musím pochválit, jak jste hráli po celé mistrovství a hlavně díky vám jsme postoupili do semifinále. Doufám, že když končíte, tak alespoň můžete zaujmout pozici trenéra a dovést český tým k zlatu příští rok! Jste nejlepší hráč dějin a kdykoliv dokážete tým podržet. Moc Vám děkuji za vše:)
jan heřmanovský,česká kamenice, 17. 5. 2015
Jardo, díky super zážitky , hodně štěstí do další sezony v NHL !!!
Jakub V, Londyn, 17. 5. 2015
Jardo, bojovali jste hrdě. Hokejová Rodina se určitě zase rozroste. Jsi inspirace pro mnohé. Díky
Pavel, Olomouc, 17. 5. 2015
Jardo, díky za všechno a hodně štěstí v dalších letech! Už teď jsi legenda a budeš jí navždy!
MČ Říčany, 17. 5. 2015
Moc díky za všechny chvilky radosti!!!!
Vladimir. B, 17. 5. 2015
Kluci moc dekuji za krasny i kdyz moc nevidareny. MS ale i tak jste pro nas mistri a tobe Jardo moc dekuji ze jsi dotahly kluki az tak daleko
Zuzana Dolejsova, 17. 5. 2015
Mily Jardo, je z Vás krásný chlap.Jen doufám, že se nám vrátíte jednou do republiky. Myslim , že porážka teď bolí, ale to je sport, tak hlavu nahoru. Uz teď jste pro nás bohem a žádná prohra to nezmění.
Zbyněk, 17. 5. 2015
Jardo dej nám syna...................
Silvie, 17. 5. 2015
Jardo, velké díky za Tvou přítomnost na MS, za výkony, jež si zde předvedl a v neposlední řadě za TVOU BOJOVOST, která je inspirací a vzorem pro celý reprezentační tým.! Díky!!!
Jana, Praha, 17. 5. 2015
Jardo díky!
Petr Jiskra, Džbánov, 17. 5. 2015
Díky celému týmu i tobě za předvedené výkony a nevěšte hlavu. Hoši děkuji
Marcela, Olomouc, 17. 5. 2015
Velké díky, hráli jste dobře. Není proč smutnit:-)
Libor Hanzal, Znojmo, 17. 5. 2015
Jardo, jsi skvělý, díky za tvůj přístup. Bez tebe se spousta lidí nebude na hokej dívat. Jsi VZOR. Příští rok to určitě cinkne. Jen ještě nekonči.
Radek, 17. 5. 2015
Jardo, jsi nejlepší hokejista v dějinách. Díky za vše, co jsi pro náš udělal! :)
Ondra, 17. 5. 2015
4. místo je také pěkné, pro mě jsi každopádně nejlepší a opět si to tam všem natřel, ten zápas s Finskem byl nezapomenutelný :-)
Mir Osa, 17. 5. 2015
Děkuji za výkon, byli jste skvělí a přeji štěstí a zdraví
jklejna, 17. 5. 2015
Ať se daří jako doposud a hodně zdraví
Tomáš Máček, 17. 5. 2015
Jardo děkujeme. Nemáte se za co stydět !!!!
Karel Sapík Třebíč, 17. 5. 2015
Jardo perfektní výkon,hodně zdraví a štěstí do dalších bojů.
Radek Novák,Praha, 17. 5. 2015
Ať s medailí ,nebo bez ní, jsi ten nejlepší Čech, který jezdí po ledě. Zase jsi jednou ukázal, že i v malé zemi muže vyrůst velký člověk.
Jiří, Domažlice, 17. 5. 2015
Jardo si nejlepší hokejista všech dob! Snad ještě budeš nějakou dobu hrát. Zdravím z Chodska.
Honza, z Přerova, 17. 5. 2015
Jádro, děkujeme. Neuvěřitelný výkon. Jsi inspirací pro hokejové generace. Doufám že toto nebyla Jágrova reprezentační tečka. Budu doufat v další reprezentační účast. Ještě jednou DÍKY celému českému týmu.
Adam Atarsia, Otrokovice, 17. 5. 2015
Jardo DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY!!!! Jste NEJLEPŠÍ! A PODĚKUJ VŠEM ostatním za NÁS!!! Jsme a vždy budeme s vámi! Jste naši, a my jsme za vás vděční!!!! Celá rodina Atarsia
Ráďa Caldová, Liberec, 17. 5. 2015
Díky všem Jardo, celý mistrovství užito. Díky za všechno! I když medaile nezacinkaly, klobouk dolů. A zapijte i to čtvrté místo, lepší než páté! Hehe...
šerif dylina, 17. 5. 2015
Jardo, díky:-) Počítám, s tebou na příštím MS v Rusku. Letos, si byl náš nejlepší hráč !!!
Petr, 17. 5. 2015
Nevadí pane Jágr.Strašně si vážím co jste pro hokej a ČR udělal.
Jana Švandová, Babice, 17. 5. 2015
Jardo, DÍKY!!! Zvlášť čtvrtfinále byla fantastická podívaná, jste hokejový bůh! Doufám, že až ukončíte kariéru v zámoří, vrátíte se do ČR a budete trénovat nároďák! A taky by to chtělo vyrobit pár Jágříků, takové geny je potřeba šířit! ;-)
Věra Bílková, Brno, 17. 5. 2015
Jaromíre,na letošním mistrovství světa jste hráli všichni výborně. I když máme čtvrté místo, nemáte se za co stydět. Díky! Good luck! Věra Bílková
Jana Brno, 17. 5. 2015
Jardo, moc pozdravů. Velký dík Tobě a všem chlapům, za reprezentaci naší země. Máš můj velký obdiv za Tvoji celoživotní dřinu, morální vlastnosti. Poděkování Tvým rodičům, za vychování slušného člověka. Přeji mnoho radosti a pevné zdraví v Tvém životě
Napište vzkaz

Např.: Jan Málek, Chotěboř

Maximálně 300 znaků


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Poučení o zpracování osobních údajů

Vzkazy procházejí před zveřejněním kontrolou editora a jsou aktualizovány každý pracovní den. Redakce nebude zveřejňovat příspěvky obsahující vulgarity. Nezveřejňujeme také příspěvky napsané velkými písmeny. Není rovněž v silách redakce ověřovat identitu autorů vzkazů.