Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Zápas Draků se podobal spíše exhibici

22 2001
Š u m p e r k - Pro šumperské fanoušky skončila hokejová sezóna. Draci ve středu porazili Opavu 3:2 a naposledy se v letošním ročníku první ligy představili na domácím ledě. V sobotu Draky čeká derniéra s Kometou Brno. Středeční večer byl na šumperském zimním stadionu spíše společenskou, než sportovní událostí. Téměř zaplněné tribuny nejdříve tleskaly třem nejpopulárnějším Drakům letošní sezóny tak, jak je v anketě zvolili fanoušci - třetímu Milanu Baranykovi, druhému Pavlu Nešťákovi a vítězi Dušanu Bařicovi. Ten získal tradiční cenu popularity, velkého plyšového slona. "Ten teda je. S tím budou problémy, mám malý byt, kam ho dám?" strachoval se naoko Bařica.

Samotný zápas, který se hrál jen z povinnosti, připomínal chvílemi trénink osmáků. Moc se nebránilo, pokud se někdo dostal před bránu, ledabyle vystřelil.

Po závěrečném hvizdu  se všichni nahrnuli na led a většina Draků byla ještě hodinu po zápase obklíčena fanoušky. „Lidi mají v Šumperku o hokej opravdu zájem a baví se jím. Je to výborný pocit, když hrajete pro takové publikum. Doufám, že jsem je svými výkony nezklamal," uvedl gólman Pavel Nešťák.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze