ČESKO - SLOVENSKO 0:1

(0:0, 0:1, 0:0 )
Konečný výsledek.
60:00
Konečný výsledek. Český tým prohrál i druhý zápas na světovém šampionátu, ve dvou zápasech navíc vstřelil pouze jediný gól.
59:54
Trest dostává Krajíček a Frühauf, vhazuje se ve středním pásmu. Češi hrají stále v šesti proti pěti.
59:54
Chvilku se nehraje, po šarvátce obou kapitánů se rozhodčí radí o trestech.
59:52
Hudler pálil z pravé strany, také s tímto pokusem si gólman Budaj poradil.
59:06
Hronek zůstává na střídačce, Češi hrají v šesti. Na ledě jsou ti nejzkušenější hráči, co kouč Holík má k dispozici.
59:05
Český kouč Holík si bere oddechový čas, bude se vhazovat před slovenským gólmanem Budajem.
57:14
Trenér Holík redukuje sestavu pouze na dvě formace, místo Průchy nastupuje nastálo v prvním útoku Hudler.
55:20
Budaj znovu předvádí skvělé zákroky, český kouč Holík na střídačce jen bezmocně kroutí hlavou.
54:01
Po chybě v obraně napálil Kopecký horní tyčku Hronkovy branky.
53:20
Domácí se stále vrhají do útoku, ale už jim dochází síly. Hlavně psychicky na tom nejsou hráči příliš dobře.
51:48
Síly na ledě jsou vyrovnány, domácí promrhali už třetí přesilovku pět na tři.
50:45
Holík poslal na led trio zkušených útočníků - Hudler, Plekanec, Hemský.
50:30
Slovenský kouč Šupler si vyžádal oddechový čas.
49:42
Potřetí v zápase bude hrát český tým přesilovku pět na tři, vyloučen Kopecký, střelec jediného gólu. Početní výhodu bude trvat téměř dvě minuty.
49:30
Vyloučen slovenský bek Stehlík, čeští hokejisté mají další výhodu přesilovky. Na ledě první formace.
48:03
Ve vlastním oslabení ujela dvojice Plekanec - Hemský a řítila se na jediného obránce soupeře. Hemský dostal v ideální čas přihrávku, pak ale promeškal vhodný moment pro střelu a gólman Budaj ho vychytal.
46:07
Útočník Novotný vyloučen za útočný faul, Slováci hrají přesilovku.
43:40
Domácí jsou znovu častěji v útoku, na Budaje se valí ofenzivní manévry. Ale gól z toho stále není.
41:20
Kouč Jaroslav Holík udělal změnu v sestavě - na pravé straně Podlešákovy formace hraje místo Lukeše útočník Sklenář.
40:35
Střelecké trápení pokračuje - tentokrát v jasné pozici minul puk Hemský.
40:01
Začala třetí třetina
40:00
Konec druhé třetiny. Český tým protivníka zatím jasně přestřílel - 32:12.
39:30
Obraz hry se teď nemění, Slováci hrají o hodně sebevědoměji než v dřívějším průběhu zápasu.
37:20
Soupeř po gólu ožil, naopak český tým je v útlumu. Chybují především beci.
34:50
Slováci využívají dalších výpadků české obrany, dostávají se do velkých šancí.
33:12
Slovensko vede 1:0. Po sérii šancí českého týmu náhle udeřil soupeř - od modré čáry nenápadně střílel švihem Kopecký zpoza obránce Poživila a propálil gólmana Hronka.
30:24
A v akci znovu Budaj - před něj se natlačil Hemský, povedla se mu klička, ale brankář ji znovu vystihl a zastavil puk bruslí.
30:10
Domácí jsou aktivnější, dostávají se rychle do útočné třetiny. Tam ale ve finální fázi naráží na výtečného Budaje.
27:18
Síly na ledě jsou vyrovnány, ani další početní výhodu čeští hokejisté nevyužili.