19. kolo extraligy

Utkání komentuje Radek Štěrba

ZLÍN - ČESKÉ BUDĚJOVICE 5:1 (3:0, 0:0, 2:1). Konec
60:00
Konec zápasu. Domácí diváci už posledních deset minut nerušeně oslavovali výhru svých barev. Stadionem kroužily mexické vlny. Zlín poprvé v sezoně vstřelil pět branek, dosud dal nejvíc čtyři v 11. kole Třinci.
59:13
Přesilovka Zlína. Vyloučen je Hřebejk za faul kolenem.
58:52
Oba týmy jsou v pěti. Je rozhodnuto. Jen se dohrává.
56:52
Znovu se hraje čtyři na čtyři. Vyloučeni jsou za ostřejší vzájemný souboj Piluša a Kopecký.
56:32
Král se dostal přes Gřegořka, jel sám na Turka, ale Jihočeský bek ho nakonec dokázal vytlačit ze střelecké pozice.
54:47
Budějovice vsítily čestný úspěch. Brabenec vyhrál buly po levé ruce Murína, dostal se s Kotrlou před Murína, nahrál Kotrlovi, ten udělal kličku a k levé tyči po zemi zasunul puk.
53:46
Hraje se čtyři na čtyři. Za zápasnickou vložku za Murínovou brankou jsou vyloučeni Vosátko a Kopecký. Oba za hrubost
53:19
Je po přesilovce. Domácí mají nahráno, tak se nikam nehnali.
51:19
Přesilovka Zlína. Vyloučen je hostující obránce Kuták za podražení.
50:20
Zlín zvyšuje na 5:0. Malinský si od modré nabruslil před Turka, vystřelil na lapačku, Turek vyrazil puk před sebe, ale Král jej pohotově doklepl za jeho záda.
48:00
V hale je 5170 diváků. Díky vysokému vedení domácích je v ochozech parádní atmosféra.
45:53
Domácí jsou v plném počtu.
45:38
Nahození Haranta od modré se od zadního mantinelu odrazilo zpátky před branku, kde pohotově dorážel Vak, Murín ale měl beton u levé tyče včas.
43:53
Přesilovka Budějovic. Zubíček držel hůl hostujícímu obránci Harantovi.
40:23
Domácí zvyšují na 4:0. Od modré zleva vypálil Špilár a střelou k tyči počtvrté překonal brankáře Turka. Asistence Blaťák, Rachůnek.
40:01
Hraje se 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. V poslední vteřině ještě od modré pálil Piluša, mířil k levé tyči, kde ale měl Turek připravený beton. Domácí tým v poklidu kontroluje tříbrankový náskok.
38:39
Před Turkem bylo klubko bránících i útočících hráčů, do něho bekhendem vystřelil Okál. Puk byl ještě tečovaný, odrazil se nehoru a odrazil se od břevna budějovické branky.
35:54
Rachůnek objel kolem branky, zadovkou nahrál Bainkovi, který střílel asi z metru a půl a Turek měl co dělat.
35:30
Konec přesilovky. Domácí se do vážnější šance nedostali.
33:30
Přesilovka Zlína. Hřebejk v útočné třetině Budějovic vrazil na hrazení domácího Kováře.
33:00
Druhá třetina je vyrovnaná. Zlín nikam nepospíchá, díky tříbrankovému náskoku ani nemusí. Nechává proto hrát hosty, ale ani ti se do velkých šancí nedostávají.
31:37
Oba týmy jsou v pěti. V první minutě měl častěji puk v držení Zlín a Turka zaměstnal střelou Záhorovský. Na konci hry čtyři na čtyři zase hrozili hosté.
29:37
Oboustranné vyvloučení. Po pěstní potyčce ve středu hřiště jsou vyloučeni Galvas za hrubost a Kotrla za vysokou hůl.
28:06
Krátoška po buly střelou na lapačku nechal vyniknout Murína. Zlínský gólman předvedl efektní semafor.
25:04
Budějovický Kamil Brabenec dostal desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.
24:15
Kopecký pálil ze tří metrů z úhlu. Mířil na Murínovu vyrážečku. Zlínský gólman puk vyrazil před sebe.
21:51
Budějovice jsou aktivnější. Pálili Hübl a Gřegořek, ale jejich rány moc nebezpečí pro zlínskou branku neznamenaly.