ZLÍN - LITVÍNOV 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) Konec zápasu
R. Hamrlík dostává dvě minuty za sekání.
Domácí už dávají pozor jen na čisté konto gólmana Murína.
58:12
55:10
Utkání sleduje 5502 diváků.
54:17
Zlín - Litvínov 5:0 Rychlou kombinaci Balaštíka s M. Hamrlíkem zakončil z prostoru mezi kruhy Veselý.
52:39
Domácí nesehráli přesilovku špatně, v dobré šanci se ocitl Okál. Na domácích je vidět, že zápas už jen dohrávají, většinu početní výhody odehrála třetí formace.
50:39
Čaloun je vyloučen za držení.
49:19
Litvínov se dostal do slušné šance, Zálešák se prosadil před brankou a z otočky pálil těsně vedle. Hosté i za rozhodnutého stavu přidali na agresivitě.
47:45
Oba týmy jsou v plném počtu.
47:42
Hübl postupoval jeden na jednoho, zlínskému obránci se dokázal vyhnout, ale jeho střelu lapil jistým zákrokem Murín.
45:45
Jeden z litvínovských hokejistů najel zbytečně do Murína a před zlínským brankářem došlo k potyčce. Po ní jsou za hrubost vyloučení Šlégr a Mokrejš.
45:06
Druhá pětka domácích se dostala do náporu, po Tesaříkově nahození tečoval puk Bonk a litvínovský náhradník Fiala jen s vypětím sil reflexivně vyrazil.
43:37
Čaloun objížděl branku a snažil se překvapit Murína, ale nepovedlo se mu to. První útok hostujícího týmu zůstává hodně za očekáváním.
41:17
Hosté tentokrát přesilovku sehráli dobře, blízko gólu byl Šlégr, který dvakrát tvrdě pálil od modré. Murín oba pokusy kryl.
40:01
Začíná 3. třetina. Litvínov dohrává přesilovku a vyměnil gólmana. Závěrečnou část odchytá Fiala.
40:00
Konec 2. třetiny.
39:17
Kováčik je vyloučen za hákování.
37:02
Zlín - Litvínov 4:0 Nejhezčí akce v zápase. Domácí tým vyřešil ukázkově přečíslení tři na jednoho, Leška ideálně přihrál Balaštíkovi, který příklepem nedal Jarinovi šanci.
36:29
Zlín - Litvínov 3:0 Mokrejš vyhrál buly, puk přiťukl Kováčikovi, který střelou švihem po ledě mezi betony překonal Jarinu.
36:02
První litvínovský útok si vytvořil menší tlak, když se na delší dobu usadil v útočném pásmu. Čaloun střílel z úhlu, proti Murínovi však neuspěl.
34:50
Po dlouhé době pěkná hokejová akce. Martin Hamrlík z vlastního obranného pásma našel výtečnou přihrávkou Eratovi až na útočné modré, ten postupoval sám na Jarinu. Litvínovský gólman ale vytáhl dobrý zákrok a svlj tým podržel.
34:09
Oba týmy jsou v plném počtu. V rozkouskované hře si ani jedno z mužstev nedokázalo vytvořit tlak, krátké přesilovky nevedly k žádným šancím.
33:06
Přesilovka Zlína.
32:09
Rozhodčí utkání příliš nezvládají a často zbytečně vylučují, čímž kouskují hru. Hübl jde na trestnou lavici za držení hole. Opět se hraje ve čtyřech na obou stranách.
31:29
Začíná početní výhoda Litvínova.
31:06
Další vyloučení: Blaťák za nedovolené bránění. Hraje se čtyři na čtyři, pak začne zkrácená přesilovka Litvínova.
30:27
Zlínští zbytečně kombinovali a málo stříleli, Litvínovu se dařilo vyhazovat puky ze třetiny. Hosté dvojnásobné oslabení zvládli bez úhony, teď je čeká ještě hra ve čtyřech.
29:29
První zlínská pětka si vytvořila tlak, před brankou se snažil vyčistit prostor Šlegr, ale pomohl si faulem. Dostává dvě minuty za krosček. Zlín hraje dvojnásobnou přesilovku, a to téměř minutu.