Utkání komentuje Tomáš Železník

ZLÍN - LITVÍNOV 1:3 (0:0, 1:0, 0:3) konec utkání
60:00
59:52
Je rozhodunuto, Litvínov vede 3:1. Branda dojel nahozený puk a doklepl ho do prázdné branky.
59:32
Zlín hraje power-play - šest na čtyři.
58:40
Zlín si vybírá oddechový čas.
58:00
Poslední dvě minuty bude hrát Zlín přesilovku, za nedovolené bránění je vyloučený Prorok.
55:49
Zlín stáhl formaci na tři útoky, ale Litvínov dobře a trpělivě brání, nikam se netlačí.
53:16
Litvínov se ubránil, když přežil obrovskou šanci domácích. Po nahrávce Čajánka se ocitl sám před Jarinou útočník Erat, ale ani jeho pohotová střela hostujícího brankáře nezaskočila. Utkání sleduje 6 367 diváků.
51:16
Zlín bude hrát přesilovku, dvě minuty za sekání dostal Poživil.
50:35
Hosté otáčejí skóre a vedou 2:1. Litvínov se po rychlém protiútoku usadil před Murínovou brankou a ostřelování zlínské branky zakončil trefou pod horní tyčku Zálešák. Asistence: Kotrla.
48:30
Litvínov využívá přesilovku a vyrovnává na 1:1. Od modré pálil Šlégr a trefil se mezi Murínovy betony. Asistence: Čaluon a Prorok.
47:09
Litvínov má příležitost k vyrovnání, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Bonk.
44:16
Litvínov se ubránil. Martin Hamrlík střílel od modré a málem nachytal Jarinu nepřipraveného.
42:16
Zlín hraje přesilovku, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Hübl.
40:36
Čaloun, který střílel z levého kruhu do Murína. Vzápětí se v tutovce ocitl Zálešák, který z prostoru mezi kruhy střílel jen do zlínského brankáře.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny.
38:54
Litvínov se ubránil. Bonk se chytrým pokusem z velkého úhlu snažil nahozením překvapit Jarinu, ale neuspěl.
36:54
Zlín dvojnásobnou přesilovku využívá a vede 1:0. Ránu Martina Hamrlíka od modré před brankou dorazil v pádu Veselý. Těsně po brance litvínovský kapitán Šlégr v přerušení srazil Balaštíka a je vyloučený. Pokračuje tak zlínská přesilovka.
36:24
Litvínov se 25 vteřin bude bránit ve třech, protože dvě minuty dostal za vysokou hůl Gombár.
34:49
Přesilovku bude hrát Zlín, za držení dostal dvě minuty Kotrla.
34:02
Balaštík po Leškově přihrávce zpoza branky se ocitl sám před litvínovským brankářem, ale chvíli mu trvalo, než puk zpracoval a pak už trefil jenom Jarinu.
33:15
Po menší potyčce byli vyloučeni dva hráči s čísly 10 na zádech, a to domácí Mokrejš a hostující Martinec. Oba za hrubost.
32:15
Obrovskou šanci měli domácí. Čajánek s Bonkem se dostali do pásma, Jarina vyjel dál z branky, aby jim zmenšil úhel, ale Bonk se s pukem dostal k levému mantinelu, odkud střílel do odkryté části branky. Jenže Jarina obětavým skokem kotouč stačil zachytit.
29:59
Přesilovky zůstavájí prokletím. Litvínovu se hra v početní výhodě dařila, byl v pásmu, Murína ohrožovaly nebezpečné střely od modré, ale ani ta Škoulova si cestu do sítě nenašla.
27:59
Další přesilovka pro Litvínov, dvě minuty za hákování vyfasoval Leška.
27:18
Zálešák zachytil špatnou rozehrávku domácích, střílel z mezikruží těsně nad ledem, ale Murín včas vymrštil beton a puk zachytil.
26:56
Litvínov sehrál velice dobrou přesilovku, největší šanci měl Čaloun, z mezikruží vystřelil z chumlu hráčů, ale Murín reflexivně zareagoval.