Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
ZLÍN - LITVÍNOV 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) konec utkání
60:00
Konec utkání.
59:40
Litvínovské vítězství mohl zvýraznil Šlégr, který střílel z pravého kruhu mezi betony, ale brankář Murín je včas srazil k sobě. Utkání sleduje 4 983 diváků.
57:11
Zlín dnes přesilovky nehraje dobře. Největší příležitost měl Balaštík, který z prostoru mezi kruhy Jarinu nepropálil.
55:11
Domácí ještě jednu šanci něco udělat s dnešním zápasem. Za krosček dostal dvě minuty Škoula.
52:16
Po Blaťákově střele poskakoval puk v brankovišti, snažil se ho dorazit Čech, ale byl tísněn, nedokázal ho usměrnit. Chvíli na to se Balázs bekhendem snažil trefil odkrytou branky, jeho střela byla příliš vysoká.
51:43
Zlín se dneska střelecky nedaří, nevyužil další přesilovku. Sice si v ní vytvořil několik příležitostí, hodně střílel od modré Martin Hamrlík, ale gól nedal.
49:43
Dvě minuty za nedovolené bránění dostal litvínovský Hranáč.
48:30
Zlín si vytvořil tlak a dostal se k několika zakončením. Nejprve Bonk vyjel zpoza branky, ale ani nadvakrát nepropasíroval puk přes Jarinův beton. Poté to zkoušel z pravého kruhu Balaštík a nakonec pálil od modré čáry Čech. Zlínský útočníks se snažil využít nepřehledné situace, kdy brankář Jarina ležel na zemi, ale jeho pokus byl dost nepřesný.
47:05
Po dlouhé přihrávce Čajánka a přituknutí Jenáčka se v šanci ocitl Okál, střílel osamocený z levého kruhu, ale na gólmana Jarinu nevyzrál.
46:53
U zadního mantinelu se uvolnil Martinec, vyjel před branku a vysokou střelou zakončoval, ale Murín puk chytil do lapačky.
44:15
Litvínov se nikam nežene, trpělivě brání svou vlastní modrou čáru a čeká na vhodnou příležitost k protiútoku.
41:13
Skončíla přesilovka, hosté jsou v plném počtu. Po střele Martina Hamrlíka puk tečoval těsně před litvínovskou brankou Veselý, ale ten skončil těsně vedle levé tyčky.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:12
Třetí zlínská přesilovka v krátké době, tentokrát vyfasoval dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí hostující Čaloun.
38:19
Další nevyužitá přesilovka Zlína. Nejvíc hostujícího brankáře Jarinu vystrašil Balaštík, který se snažil usměrnit poskající kotouč před brankovištěm, ale nepodařilo se mu to.
36:19
Na trestnou lavici v krátkém sledu za sebou zamířil litvínovský Poživil, tentokrát za napadení. Zlín má další příležitost snížit.
34:23
Zlín přesilovku nevyužívá, i když tentokrát měl ke gólu několikrát blízko. Domácí si vytvořili tlak, nejnebezpečnější byla střela Martina Hamrlíka od modré, na kterou brnakář Jarina příliš neviděl, ale se štěstím ji zneškodnil.
32:23
Druhou přesilovku bude hrát Zlín, za držení putuje na trestnou lavici Poživil.
31:10
Zlínu dneska přesilovky vůbec nejdou. Domácí se několikrát dostali do přečíslení, ale zakončení bylo zoufalé.
29:10
Hosté budou hrát přesilovku, vyloučený je Vosátko za podražení.
28:45
Snížit mohl Martin Hamrlík, střílel z levého kruhu nad ledem, ale Jarina puk vyrazil.
28:04
Hosté vzápětí bleskově zvyšují na 2:0. Po rozehrání následovala tlačenice před zlínskou brankou, kterou zúročil ve druhý gól kanonýr Čaloun. Asistence: Prorok.
27:42
Litvínov se ujímá vedení. Větší aktivitu ve druhé části zúročil Litvínov. Zpoza branky přihrál Trávníček na Skuhrovce, který si najel na levý kruh a prostřelil Murína. Druhá asistence Gombár.
25:18
Litvínov sehrál přesilovku sehrál stejně mizerně jako v první třetině Zlín, takže se nedostal do žádné příležitosti.
23:18
Litvínov hraje první přesilovku, dvě minuty za podražení dostal Vosátko.
22:21
Další příležitost hostů měl Ťupa, který střílel z pravého kruhu do levého růžku zlínské branky. Murín se však včas přemístit a ránu vytěsnil ramenem.
21:21
Od vedoucího gólu dělily Litvínov jen centimetry. Škoula od modré trefil tyčku. V dobré pozici byl ještě Kotrla, který ač tísněn vystřelil těsně nad ledem, ale Murín byl na místě.
20:01
Začala druhá třetina.


Najdete na iDNES.cz