ZLÍN - SLAVIA

Utkání 9. kola hokejové extraligy

ZLÍN - SLAVIA 2:7(0:2, 1:2, 1:3). konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Výsledek zápasu rozhodla druhá třetina, ve které hráči Slavie zvýšili náskok již na rozdíl tří branek a v závěrečné třetině ještě svůj náskok navýšili. Nejlepším hráčem Slavie byl vyhlášen Jaroslav Bednář, na druhé straně útočník Pavel Kubiš.
58:25
Utkání sleduje 4098 diváků.
57:03
Útočník Tomica mohl ještě zvýraznit výsledek osmým gólem, v ideální pozici byl ale tísněn obrácem a jeho slabou střelu brankář Čech chytá do lapačky.

Zlín: J. Čech - Hamrlík, lučka, Nosek, Zubíček, Vosátko, Ďurák - Balaštík, Leška, Záhorovský - Vlach ml., M. Čech, Rachůnek - Kubiš, Balán, R. Pšurný - Ondráček, Mokrejš, F. Čech.
Slavia: Svoboda - Kadlec, Vašíček, Sloboda, Žižka, Hlavačka, Kolařík, Němeček, Drtina - D. Hruška, Beránek, Tomica - Micka, Rataj, Sup - Bendář, Červenka, Vondrka - Doležal, V. Růžička ml., Duda.
55:56
Zlín je kompletní, Slavia se do útoku již zbytečne nehrne, raději kontroluje závěr zápasu a šetří síly.
53:58
Slavia bude hrát přesilovou hru, za zdržování hry je vyloučen obránce domácích Vosátko.
53:12
Zápas se dohrává, převážná většina diváků se po sedmé inkasované brance zvedla a opouští stadion. Hraje se dlouho bez přerušení.
50:13
Zlín snižuje na 2:7, Noskovi se povedlo překvapit brankáře Svobodu nahozením od modré čáry. Puk prošel skrze klubko hráčů před slávistickou brankou a zastravil se až za brankovou čarou.
49:50
Hosté využívají přesilovou hru, útočník Hruška se prosadil po přihrávce Žižky, obtočil se kolem obránce Zlína a prudkou střelou nedal brankáři Čechovi šanci.
47:58
Vyloučen je Filip Čech za hákování, začíná přesilová hra Slavie.
46:51
Hosté vedou již 6:1, Červenkovu střelu od modré čáry, tečoval před brankářem Čechem do volného prostoru, Micka.
45:28
Z vlastního pásma se podél pravé strany do pásma hostí dostal Leška, jeho střelu z pravého kruhu brankář Svoboda chytá do plastronu.
44:38
Do dobré příležitosti se dostali hráči hostujícího celku. Po Bednářově přiťuknutí střílel z prostotu mezi kruhy útočník Vondrka, jeho střela ale branku míjí.
43:20
Zlín se snaží hrát aktivně, Noskovu střelu od modré čáry se před brankářem Svobodou snažil tečovat Leška, kotouč ale končí mimo branku.
40:32
Slavia vstřelila branku a vede již 5:1, po vyhraném vhazování se z prostoru před brankou střelou bekhendem prosadil útočník Rataj. Brankář Murín odjíždí na střídačku a do branky jde Jakub Čech.
40:01
Třetí třetina byla zahájena.
40:00
Druhá třetina skončila. Hosté drží otěže zápasu jasně ve svých rukou a to i přes nepříznivou bilanci vyloučených hráčů. Zlínští sice snížili na začátku třetiny, pak ale přišla rychlá odpověd v podobě dvou branek na druhé straně.
39:00
Zlínská první formace zavřela na chvíli hráče Slavie v pásmu a roztáčela kolotoč přihrávek před brankou Svobody. Kromě známých otoček útočníka Lešky za brankou, ale nic kloudného nevymyslela.
37:08
Všichni vyloučení jsou zpátky ve hře. Zlínským hráčům se nepodařilo nic zajímavého vymyslet. Brankář Slavie Svoboda takřka zasahovat nemusel.
35:08
Opět se bude vylučovat, za hrubost si dvě minuty odsedí obránce Slavie, Sloboda.