31. kolo extraligy

Utkání komentuje Tomáš Železník

ZLÍN - SLAVIA 3:5 (2:1, 0:2, 1:2). Konec
60:00
Konec zápasu. Slavia zlomila zlínskou kletbu. V základní hrací době vyhrála po šestnácti zápasech a bez dvou dnů přesně po třech letech.
58:47
Slavia se v pohodě ubránila. Už si vítězství nad Zlínem po třech letech vzít nenechá.
56:47
Přesilovka Zlína. Obrovskému náporu čtvrté řady se hosté ubránili jen za cenu Kolaříkova nedovoleného bránění. Předtím nebezpečně pálili Kubiš a Hamrlík, ale Hronka nepřekonali.
54:38
Domácí jsou v plném počtu a hned mohli snížit. Melenovský jel po přihrávce Krále sám na Hronka, ale hostující gólman jeho střelu chytil.
52:31
Další přesilovka Slavie. Za vražení na hrazení je vyloučen Melenovský.
51:31
Slavia vede 5:3 - podruhé v zápase využívá přesilovku. Na konci hezké kombinace byla přesná střela Bednáře. Asistence si připsali Beránek a Tomica.
51:16
Přesilovka Slavie. Za napadení je vyloučen Zubíček.
49:13
Slavia opět vede - 4:3. Tomica v přečíslení dva na jednoho ideálně naservíroval puk Beránkovi, kterému stačilo zblízka puk jenom usměrnit. Druhá asistence: Novák.
49:02
Čechův útok se držel v pásmu, kombinoval u mantinelu. Nakonec ale Čech přihrál před branku Rachůnkovi, který však ani nadvakrát Hronka nepřekonal.
48:16
Beránek stříll od modré, snažil se využít toho, že Plšek měl zkrytý výhled, ale neprostřelil ho.
47:50
Po Noskově přihrávce se elegantně uvolnil Král, ale z prostoru mezi kruhy těsně minul levou tyč branky Slavie.
47:16
Zápas sleduje 4483 diváků.
46:33
Slavia se v pohodě ubránila. Hostům se dařilo vyhazovat puky.
44:33
Přesilovka Zlína. Za hákování je vyloučen Duda.
43:28
Zlín vyrovnává - 3:3. Platilo otřepané nedáš - dostaneš. Tomica pálil z levého kruhu, Plšek vyrazil. Domácí vyrazili do protiútoku, před Hronka se natlačil Barinka a skóroval podruhé v utkání. Asistence: Čech a Rachůnek.
41:02
Duda pálil z levého kruhu, ale Plšek jeho ránu vyrazil.
40:50
Zlín se bez problémů ubránil.
40:01
Byla zahájena třetí třetina. Pokračuje přesilovka Slavie.
40:00
Konec druhé třetiny. Emoce vzbudil střet s Vlasáka s Vosátkem, po němž domácí hráč zůstal na ledě. Diváci pískají, sudí Minář zůstal v klidu.
38:50
Slavia hraje stejně jako na konci první třetiny i v závěru druhé části přesilovku. Za vysokou hůl je vyloučen Houdek.
37:15
Špilár se Záhorovským najížděli na jediného obránce Kolaříka. Špilár se snažil překvapit Hronka, vystřelil, ale hostující gólman puk vyrazil.
36:12
Domácí se budou muset deset minut obejít bez svého elitního centra. Leška dostal oobní trest za nesportovní chování.
36:00
Zlín se snaží o aktivní hru, ale Slavia dobře brání a napadá. Naopak sama vyráží do protiútoků. Naposledy pálil Vlasák od modré, ale přestřelil.
31:39
Čech ani Barinka nedokázali po vyjetí zpoza branky přehodit sedícího Hronka. Byli tísněni hostujícími obránci.
29:19
Slavia vede 3:2. Perfektní přihrávkou založil gólovou akci Graňák, z obranného pásma na modré uvolnil Růžičku juniora, ten potáhl puk, předložil ho Vondrkovi, který střílel do prázdné klece. Je to první extraligový bod syna kouče Slavie.
27:30
Po náhodném odrazu od zadního mantinelu se k puku dostal Kristek, z první vystřelil, ale byl trochu z úhlu a trefil jen boční konstrukci branky Slavie.
26:57
Slavia je v plném počtu.
26:33
Oboustranné vyloučení. Za vzájemnou potyčku byli vyloučeni Dlouhý a Galvas - hrubost. Pokračuje přesilovka Zlína pět na čtyři.
25:03
Slavia v oslabení vyrovnává - 2:2. Vhazovalo se na útočné modré Zlína. Kopecký vyhrál buly, o mantinel poslal do brejku Vondrku, který se prohnal mezi dvěma domácími beky a střelou pod horní tyč překonal Plška.