ZLÍN - SPARTA

Druhé utkání čtvrtfinále hokejového play-off

ZLÍN - SPARTA 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) konec zápasu
60.00
Konec zápasu. Zlín zaslouženě vítězí 5:2. Poslední třetinu už bylo rozhodnuto, ani jeden tým nehrál naplno. Další zápas se hraje na ledě Sparty, která vede 3:1 na zápasy.
59.28
Zlínský gólman Murín ještě přidal jeden zákrok, když skočil po nahozeném kotouči před brankoviště.
59.00
Utkání se dohrává v poklidu.

Nepřehlédněte

Zlín: Murín - Hamrlík, Galvas, Nosek, Zubíček, Vosátko, A. Novotný - Tomík, Leška, Záhorovský - Mokrejš, Martin Čech, Rachůnek - Okál, Kašpařík, Kubiš - Kovář, Balán, Melenovský.
Sparta Praha: T. Duba - Ptáček, Stehlík, Vykoukal, Jan Hanzlík, Černošek, Tabaček, Benýšek - Sivek, J. Hlinka, Hlaváč - P. Ton, Netík, Kratěna - Hromas, Langhammer, Dragoun - Zelenka, Rob, Podlešák.
58.15
Sparta je kompletní, Zlín v přesilovce pouze kontroloval hru.
56.15
Benýšek ze Sparty byl vyloučen na dvě minuty za podražení, domácí hrají přesilovku.
55.30
Poměrně lehké nahození z osmi metrů prošlo překvapenému Murínovi mezi betony. Střílející hráče Sparty si už zlínští obránci téměř nevšímali.
53.39
Sparta nastoupila do přesilovky se třetím útokem, její hvězdy odpočívají.
53.39
Za podražení byl na dvě minuty vyloučen zlínský Kovář.
52.46
Po dlouhé kombinaci hokejisté Sparty skončil puk pod lapačku zlínského gólmana Murína.
51.00
Hra má poklidnější průběh, mírnou převahu má Sparta, ale stejně jako její soupeř se snaží hlavně šetřit síly na další zápasy.
28.55
Ránu Tabačeka zdvihl Hamrlík do ochranné sítě, vhazuje se po levé Murínově ruce.
27.59
Hanzlík ujel po levém křídle, Murín pouze vyrazil před sebe, ale u puku byli nejdříve obránci Zlína.
26.20
Oba týmy jsou v plném počtu. Zlín pouze kontroloval hru.
44.59
Sparťan Netík byl vyloučen na dvě minuty za hrubost. Domácí hrají další přesilovku.
44.20
Zlín je kompletní. Oslabení zvládl.
43.25
Ton vypálil prudce zleva, ale zlínský Murín se v brance stihl přesunout, vykopnout levý beton a puk vyrazil.
42.20
Za nedovolené bránění byl vyloučen domácí Nosek, Sparta hraje přesilovku.
42.27
Zlín vede 5:1. Po brilantní kombinaci první řady dostal Záhorovský číhající před Salfickým puk přesně na čepel a nikým neohrožován si gólmana Sparty položil a zavěsil. Zlín dnes využívá už čtvrtou přesilovku.