ZLÍN - SPARTA

27. kolo hokejové 02 extraligy

ZLÍN - SPARTA 2:3 (0:1, 1:1, 1:1). konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Sparta oplácí Zlínu porážku z Holešovic a odváží si tři body za vítězství.
59:52
Rozhodčí se ještě rozhodl vylučovat, Petr Nedvěd je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí a na druhé straně si dvě minuty za sekání odsedí Balaštík.
59:32
Domácím se nedaří dostat se do pásma Sparty.

Zlín:
Biegl - Hamrlík, Galvas, Klouček, Zubíček, Vosátko, Lučka, Nosek, Ďurák - Balaštík, Leška, Záhorovský - Ondráček, M. Čech, Rachůnek - P. Barinka, Mokrejš, Andrašovský - Kubiš, Balán, F. Čech.
Sparta:
Altrichter - Černošek, Jerofejevs, Vykoukal, Cunik, J. Nedvěd, Jan Hanzlík, Tabaček - Netík, P. Nedvěd, Melichárek - P. Ton, Langhammer, Štrba - Zelenka, Sivek, Hromas - Mrňa, Vaic, Podlešák.
59:22
Domácí si berou oddechový čas, Biegl zůstává na střídačce.
58:30
Nebezpečně z velkého úhlu střílel domácí útočník Andrašovský, brankáře Altrichtera ale nepropálil.
56:01
Domácí Balán je vyloučen za hákování. Na sudího Poláka se teď snáší hromový výsměšný potlesk.
56:01
Pro domácí tým byla neuznaná branka vzpruhou, Sparta ale zatím celkem zkušeně hru kontroluje.
54:59
Dnešní utkání sleduje 4762 diváků.
54:38
Sparťan Melichárek a vzápětí i domácí Hamrlík jsou zpět na ledě.
53:30
Sudí branku neuznal.
53:30
Langhammer sice překonal Biegla, ale sudí ještě volá na video. Langhammer vnikl do třetiny a se zlínským obráncem v patách upaloval na Biegla, klička mu sice nevyšla, ale puk nakonec protlačil do sítě. Bieglovi přitom spadla maska.
53:00
Ledabilým nahozením od půlící čáry prověřil připravenosti Biegla Vykoukal.
52:38
Síly se vyrovnají, obránce hamrlík je vyloučen za podražení. Vyloučení Hamrlíka však bylo hodně přísné.
52:24
Zlín si po delší době zahraje přesilovku. Na trestnou lavici odchází hostující Melichárek.
51:20
Pod tlakem dvou dotírajících sparťanů chyboval poslední domácí obránce Lučka, soupeřovi hráči se zmocnili puku, nepřesná přihrávka ale skončila až v obranné třetině hostujícího týmu.
50:01
Hamrlíkovo nahození z vlastní třetiny uprostřed kluziště nešťastně tečoval jeden ze sparťanských obránců přesně na hůl rozjetého Záhorovského, který po přejetí modré čáry okamžitě pálil. Trefil jen Altrichtera.
49:04
Zlín se snažil usadit v útoku, jenže přihrávku, které kopírovala mantinel, zastavil u modré čáry Vosátko tak nešťastně, že puk od jeho brusle vyskočil na sparťanskou střídačku.
48:25
Balán je na ledě.
47:32
Sparta vstřelila branku a vede 3:2, Sparta se prosadila i potřetí v přesilovce. Přímočarou akci založil kolmou přihrávkou z obranné třetiny Vykoukal, který našel na modré čáře rozjetého a nepokrytého Vaice, který se sám proti Bieglovi lehce prosadil. Rozhodčí navíc signalizoval další trest, Balánovo vyloučení proto trvá dál.