ZLÍN - SPARTA 4:5 (2:2, 1:1, 0:0 - 0:1), konec zápasu
62:04
Sparta vyhrává. Stehlíkovu ránu od modré těsně před Murínem tečoval Vopat.
60:55
Sparta má ideální příležitost zápas rozhodnout. Melenovský totiž dostal dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.
60:00
Konec třetí třetiny. Bude se prodlužovat.
58:00
Zahrozila Sparta, nebezpečnou střelu vyslal Špaňhel, ale Murín vyrazil.
56:41
Okál uvolnil Kristek, který vystřelil bez přípravy, mířil mezi Břízovy betony, ale nebylo tam dostatek místa.
56:02
Břízu málem zaskočil nebezpečnou střelou Leška, ale proletěl těsně kolem levé tyčky. Oba týmy si už dávají větší pozor v obraně, přesto se snaží útočit a rozhodnout ještě v základní hrací době.
52:50
Po srážce se spoluhráče zůstal na ledě ležet hostující útočník Netík, ale za pomoci lékaře se zvedl a odjel na střídačku. Bude pokračovat ve hře.
51:40
Vysoké tempo nepolevuje, oba se snaží rozhodnout. Příležitost měl Ton, který střílel z pravého kruhu, ale Murín se zaskočit nenechal.
47:20
Poprvé v zápase vyrovnává Zlín - 4:4. Od modré střílel Okál, puk se odrazil od zadního mantinelu a Král byl pohotovější než Bříza a zasunul kotouč do odkryté branky. Druhá asistence: Kristek.
46:16
Zlín se snaží vyrovnat. Teď hostům zavařil Králův útok, akci zakončoval dvěma tvrdými střelami od modré Nosek, Sparta se ubránila za cenu zakázaného uvolnění.
43:37
Sparta poprvé vede - 4:3. Gól dal Marek, který ač tísněn Houdkem se dokázal prosadit z otočky prostřelil brankáře Murína. Asistence: Ton.
40:41
Při hostech stálo štěstí: Král trefil tyčku a z dorážky netrefil Okál odkrytou branky. Na druhé straně z protiútoku střílel Sivek mezi kruhy, Murín vymrštil beton a puk vyrazil.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Ta byla vyrovannější, o něco víc ze hry měla Sparta, ale stav je stále nerozhodný.
38:11
Po Králově přiťuknutí byl v dobré pozici Okál, ale jeho střela skončila v Břízově lapačce.
37:36
Zlín se naprosto bez problémů ubránil, Murín nemusel vůbec zasahovat. Sparťané se vůbec nedokázali udržet v útočném pásmu.
35:36
Síly na ledě se obracejí, přesilovku bude hrát Sparta. Vyloučený je domácí Melenovský za hákování.
33:31
Další nevyužitá přesilovka. Šanci měl sparťan Straka, který vnikl do ležérní obrany, ale Murín svůj tým podržel. Na druhé straně se protlačil do šance Rachůnek, zkoušel zakončit pod horní tyčku, ale Bříza mu nenechal moc prostoru.
31:31
Zlín bude hrát přesilovku, vyloučený je Kasík za hákování. Hraje se vysokém tempu, ale bez výraznějších šancí. Ani jeden brankář nemusel zasahovat.
27:16
Sparta potřetí vyrovnala. Hosté se prosadili rychlou kombinací na jeden dotek, který zakončoval zcela nekrytý Ton na pravém kruhu. Asistence: Sivek, Marek.
26:57
Sparta se ubránila. Zlín střílel pouze od modré.
24:57
Třetí vyloučení na straně Sparta, na trestnou lavici putuje za krosček Stehlík. Zlín točí jenom tři levá křídla, protože Mokrejš si na konci první části zranil rameno a byl odvezen do nemocnice.
24:09
Zlín vede 3:2. Přestože byla ve druhé části aktivnější Sparta, gól dávají domácí. Byla to jejich druhá možnost. Po rychlé kombinaci na jeden dotek zakončuje Vosátko z vnitřku levého kruhu k pravé tyči. Asistence: Čech a Rachůnek.
20:25
První příležitost měla Sparta. K odraženému kotouči od zadního mantinelu se dostal Netík, z první se pokoušel zaskočit Murína, ale ten sklapl betony a puk odrazil.
20:01
Začala druhá část.
20:00
Konec první třetiny. Zlín byl do patnácté minuty lepší, ale pak ho srazilo druhé vyrovnání soupeře. Od té doby se Sparta dostala nahoru a v závěru třetiny měla mírně navrch.
18:32
Sparta se tentokrát bez problémů ubránila. Domácí sice vyslali na branku několik střel z dálky, ale ty Břízu ohrozil nemohly.
16:32
Zlín bude hrát přesilovku, vyloučený je Marek za vysokou hůl.
16:13
Nečekané vyrovnání Spartu hodně povzbudilo, domácí jsou naopak zaskočení. Z blízkosti dorážel Kašpařík, ale Murín vyrazil.