ZLÍN - VÍTKOVICE 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) Konečný výsledek
V závěru se strhla ještě hromadná potyčka. Šímíček a Hubáček se pustili do Kristka a následně se do sebe pustili i další hráči.
Vítkovičtí protestují kvůliu předchozí hře R. Hamrlíka brankářskou holí.
59:29
Zlín - Vítkovice 4:2 Do prázdné branky se trefuje Balaštík.
59:01
Murín neudržel puk a před jeho brankou vznikl závar. Při něm zlínský gólman přišel o hokejku, a když mu ji R. Hamrlík přivážel, odehrál s ní puk.
58:40
Hosté hrají bez brankáře, Pinc je na střídačce.
58:16
Vítkovické mužstvo je opět kompletní, na vyrovnání má necelé dvě minuty.
57:52
Barinka se uvolnil na modré a po jeho akci pálil Mokrejš, ale Pinc podržel svůj tým.
56:42
Vítkovičtí jsou ve čtyřech, pokračuje klasická přesilovka Zlína.
56:02
Blaťák si vyměnil na modré puk s M. Hamrlíkem a vypálil tvrdě. Vítkovický gólman si s jeho střelou poradil, stejně jako s dorážkou z bezprostřední blízkosti. Následně se puk dostal znovu k Blaťákovi, ten na druhý pokus přestřelil.
55:22
Zlínský kouč Bokroš si bere oddechový čas.
55:14
Okál se vrací po ošetření na střídačku.
55:08
Vítkovičtí hokejisté se zatím brání velmi dobře.
54:23
Černošek po buly před Pincem hned vyhodil kotouč ze třetiny.
54:16
Seman fauloval Záhorovského a dostal dvě plus dvě minuty za vysokou hůl, v obličejí Záhorovského se objevila krev. Zlín bude hrát víc než dvě minuty v pěti proti třem.
53:42
Dvě minuty z pěti jsou už pryč.
52:52
R. Hamrlík pálil nepříjemně od modré, Vítkovice menší nápor domácího týmu ustály a opět posílají puk ze třetiny.
52:22
Vítkovičtí poprvé vyhazují puk ze třetiny.
51:42
Malík narazil Okála na mantinel a oslabuje Vítkovice. Okál se jen velmi těžko zvedá ledu. Hostující obránce dostal pět minut plus do konce utkání za vražení na hrazení. Malík dostává trest ve hře a v příštím zápase si nezahraje.
50:54
Zlín - Vítkovice 3:2 Čajánek před vlastní brankou přišel o puk, když ho překřižoval Varaďa a odražený kotouč poslal pohotově za Murínova záda Štefanka.
50:48
Zlín dvakrát přerušil nápor hostů vyhozením puku ze třetiny. Poprvé letěl na vítkovickou branku, kde ho musel pokrýt Pinc, takže se zakázané uvolnění nepískalo. Na druhý pokus už se ale hra vrací před Murína.
49:00
Okál se pustil do odvážného průniku mezi dva vítkovické obránce a puk udržel a navíc ho výborně posunul na najíždějícího spoluhráče. Kristek byl v tu chvíli sám před brankou a pokusil se poslat puk mezi Pincovy betony do branky. Vítkovický gólman ale kotouč udržel pod chrániči.
47:58
Varaďa chtěl u mantinelu atakovat Čajánka, ten se mu však vysmekl a Varaďa poslal na led svého spoluhráče Philippa.
47:21
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení, ovšem v této době mají šance především zlínští hráči. Naposledy od modré pálil Okál po přihrávce Martina Hamrlík.
46:06
Tentokrát už puk mířil do vítkovické branky poté, co na hranici levého kruhu napřáhl Čajánek. Vítkovický brankář Pinc se ale překvapit nenechal a kotouč vyrazil.
45:05
Zlínské přečíslení tři na dva zakončil nepřesnou střelou Mokrejš.
44:58
Už i Zlín je kompletní.
44:35
Vítkovicím se přesilovka vůbec nedaří.
44:20
Čajánek si všiml, že gólman Pinc není zcela v brance a pokusil se ho zaskočit. Vítkovického brankáře ale z dálkynepřekonal.