Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
ZLÍN - VÍTKOVICE 5:2 (2:2, 0:0, 3:0), konec utkání
60:00
Konec utkání.
59:30
Utkání se už jen dohrává.
58:23
Zlín střílí gól do opuštěné vítkovické klece - 5:2. Sotva se Pinc dostal na střídačku, zachytili domácí špatnou rozehrávku a v akci dva na jednoho trefil Blaťák bekhendem prázdnou branku od pravého kruhu.
58:12
Murín zachránil Zlín od jistého gólu. Burger chytře hledal před brankou číhajícího Kubina, jehož pohotová střela bez přípravy skončila na levém betonu.
57:55
Vylučuje se na obou stranách. Za podražení putuje na trestnou lavici domácí Erat, na druhé straně je to útočník Varaďa. Hraje se čtyři na čtyři.
57:55
Příbývá nervozity, hra je přerušená kvůli několika potyčkách, bude se vylučovat.
56:45
Šimíček se po chytré přihrávce od Turka ocitl sám před Murínem, snažil se puk zvednout, ale mířil o kousek nad horní tyčku.
56:06
Zlín se ubránil, je v plném počtu.
55:30
Čajánek a Kubina jsou na ledě, hraje se už normální přesilovka pět na čtyři.
54:50
Burger nahodil od modré před branku na teč Štefankovi, ale puku se zmocnil brankář Murín.
54:06
Philipp, jenž bojoval za domácí brankou o puk, byl zasažen holí Romana Hamrlíka do obličeje a zlínský bek je vyloučený na dvě minuty. Vítkovice budou hrát čtyři na tři.
53:26
Hra je přerušena, opravuje se plexisklo, které vypadlo ze železných hran, ve kterých je zasazeno.
53:26
Vylučuje se na obou stranách. Kubina si vyšlápl na Čajánek, ten však vzápětí oplácel a oba putují na trestnou lavici za hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.
51:45
Vítkovice zaply a začaly se drát do útoků. To je však výhoda pro domácí, kteří vyrážejí do protiútoků.
50:20
Turek nahrál zpoza branky najetému Padělkovi, jehož pohotovou střelu stačil Murín na brankové čáře zastavit levým betonem.
49:49
Zlín vede už 4:2. Erat bekhendem vystřelil zády k brance, Pinc vyrazil levým betonem před sebe, kde číhal Balaštík a také bekhendem trefil horní polovinu branky.
49:02
Kováčik se prodral až do levého kruhu ke střele, Pinc byl tentokrát ale na místě.
48:13
Oba týmy jsou v plném počtu.
46:52
Zlín se v signalizované výhodě ujímá vedení - 3:2. Martin Hamrlík vystřelil z levého rohu a brankář Pinc si nešťastně sráží patkou brusle puk do sítě.
46:13
Ve velké šanci se ocitl zlínský Mokrejš, který se proháčkoval až před branku, ale byl rozhozený a nedokázal zakončit. Vzápětí u zadního mantinelu vrazil do Jenáčka Philipp a je vyloučený za nedovolené bránění. Na trestné lavici však sedí i domácí Balaštík za nesportovní chování. Hraje se tedy čtyři na čtyři.
45:39
Za vítkovickou klecí zůstal po kontatku s domácím Veselým ležet na ledě brankář Pinc a rozhodčí hru raději přerušili. Zřejmě si narazil zezadu hlavu, protože mu ji tam leduje masér.
45:00
Vzhledem k důležitosti utkání se hraje hodně útočný hokej. Oba brankáři jsou však stále bez práce.
43:50
Dlouho se hrálo bez přerušení, ale žádná velká šance k vidění nebyla.
42:30
Je to bitva, bojuje se o každý metr. Oba týmy útočí, snaží se rozhodnout už základní hrací době.
41:00
Ač byl tísněný, zlínský útočník Erat stačil nahodit puk před branku, kde číhal Balaštík, ale ten nedokázal zády k brance puk suměrnit tím správným směrem.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
38:49
Vítkovice se usadily v pásmu, dostaly soupeře pod tlak, ale jediný nebezpečný moment vypracoval Turek, který prudkou přihrávkou před branku chtěl hledal Irgla. Kotouč jen prosvištěl na druhou stranu.
37:16
Začíná zkrácená vítkovická přesilovka.


Najdete na iDNES.cz