Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Proti Rakousku ocenili čtenáři nejvíce Pavelce, Smoleňák dostal trojku

JAKO NA KOLBIŠTI. Jaromír Jágr se přetahuje a osekává s Dominiquem Heinrichem z Rakouska. | foto:  Michal Růžička, MAFRA

9 2015
Když hokejový brankář Ondřej Pavelec přiletěl ze zámoří posílit českou reprezentaci na domácím šampionátu, začínal jako dvojka. Nepřesvědčivé výkony Alexandera Saláka ho posunuly na post jedničky a proti Rakousku se dočkal první vychytané nuly na turnaji. To ocenili i čtenáři iDNES.cz, kteří mu dávali nejlepší známky. Naopak s nejhorším známkou odešel útočník Radek Smoleňák.

Do hodnocení vítězství nad Rakouskem se zapojilo takřka tři a půl tisíce čtenářů. Výkon českých reprezentantů viděli jako chvalitebný (2,10), hodnotilo se jako ve škole: od jedničky do bídné pětky.

Známky hokejistů za utkání s Rakouskem

Prohlédněte si, jak národní tým oznámkovali čtenáři iDNES.cz

Utkání s Rakouskem, které odolávalo až do půli zápasu, než jeho odpor zlomil obránce Němec, přineslo spoustu výborných známek. Nejlépe dopadl brankář Ondřej Pavelec, jenž odešel s hodnocením 1,19.

Fotogalerie

Česko - Rakousko 4:0

Jen o trochu horší je střelec vedoucí - a vítězné - trefy Ondřej Němec, kterému poslední dva zápasy sedly. Vstřelil v nich totiž hned tři góly. Za duel s Rakouskem dostal známku 1,28.

O dvě setiny za Němcem zaostává autor druhé branky Martin Zaťovič, třetí střelec Vladimír Sobotka (1,52) skončil pátý. Mezi něho a Zaťoviče se vklínil Jaromír Jágr (1,47). Elitní šestku pak uzavírá kapitán Jakub Voráček, který sedm vteřin po začátku třetí třetiny zvýšil na konečných 4:0.

Na horší jedničku pak dosáhl už pouze Dominik Simon (1,80), ostatní hráči dostali od čtenářů dvojku - vyjma útočníka z třetí řady Radka Smoleňáka, jenž inkasoval čistou trojku (3,00).

Autor:
Play-off

Semifinále CAN - CZE
1.zápas Kanada Česko 2:0
Semifinále USA - RUS
1.zápas USA Rusko 0:4
zobrazit kompletní rozpis

Video

Alternativní, nebo přirozený? Normální porod chápe každý jinak
Alternativní, nebo přirozený? Normální porod chápe každý jinak

Chcete porod bez léků a věčného vyrušování, jenže lékaři vás označí za alternativní matku.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze