ZNOJMO - PARDUBICE

Šesté utkání čtvrtfinále hokejového play-off

ZNOJMO - PARDUBICE 2:1 (1:0, 0:1, 1:0). Konec zápasu.
60.00
Konec zápasu, Znojmo vítězí 2:1 a zaslouženě se mu podařilo srovnat čtvrtfinálou sérii na 3:3, ačkoli prohrávalo už 0:3. Rozhodující duel se hraje v pátek v Pardubicích.
59.41
Trvaje vyzkoušel nebezpečnou ranou ze záklonu Píša.
59.38
Dopita jde na dvě minuty za podražení na trestnou lavici. Pardubice mají 22 vteřin na přesilovku 6 na 4.

Znojmo: Trvaj - Kříž, Jareš, Němeček, Chvátal, Švrček, Mojžíš - Kucharczyk, Dopita, M. Růžička - A. Padělek, Tvrdík, Selingr - Svoboda, Haman, Meidl.
Pardubice: Lašák - Píša, Čáslava, Snopek, Havíř, Linhart, M. Čech, Šeda - P. Sýkora, M. Hlinka, Rolinek - Andrašovský, Pucher, Pivko - Kolář, Koukal,Blažek - F. Mrázek, Cetkovský, Ondřej.
59.06
Tvrdík zkusil od červené trefit prázdnou branku Pardubic, ale těsně minul.
58.44
Až nyní dostaly Pardubice možnost hrát power-play. Rozhodčí odpískali domácím hokejistům zakázané uvolnění. Lašák sedí na střídačce.
58.04
Pardubice si vzaly oddechový čas.
57.57
Třetí útok Pardubic se na chvíli dostal k brance Trvaje, ale na víc, než pár příhrávek a pokrytou dorážku Pivka se nezmohl.
55.56
Domácím se stále daří držet hru daleko od vlastní branky, hokejisté Pardubic působí hodně bezmocně.
54.38
Pardubice se nemohou dostat přes útočnou modrou. Nyní naopak Dopita hledal před brankou Lašáka připraveného Kucharczyka.
53.30
Domácí hokejisté hráče Pardubic výborně brání, nepouštějí je do náporu a nedávají jim šanci na vyrovnání.
52.06
Gólman Pardubic Lašák vjel do cesty útočníkovi Berounovi a tvrdě se srazili. Rozhodčí o celé situaci dlouze diskutovali, a nakonec správně Berouna nevyloučili. Vhazuje se ve středovém kruhu, rozhodčí Minář přiznal svou chybu, když chtěl nejdříve vyloučit Berouna.
51.46
Znojemským obráncům ujel Pucher, ale slabou střelou nemohl Trvaje ohrozit.
50.56
Pardubičtí hráči se nyní pouze trápí před svým gólmanem, nevědí, jak vyzrát na bojovné domácí hokejisty.
50.34
Beroun kroužil s pukem kolem Lašáka, ale ani on ani Svoboda ležícího gólmana nepřekonali.
49.58
Další úspěšný zásah Trvaje proti střele Pivka.
49.19
Pucher pálil ze šesti metrů mezi betony Trvaje, ale znojemský gólman v čas srazil nohy.
47.30
Znojmo vede 2:1. Selingr dostal kolmou přihrávku na levé křídlo a útočník domácích trefil skulinu mezi Lašákovými betony.
46.07
Po nahození na branku zachytil Lašák puk do lapačky. Ve třetí třetině se hraje opatrná hra, oba týmy se bojí inkasovat.