ZNOJMO - PLZEŇ 4:3 (2:1, 0:0, 2:2) Konec zápasu.
Martin Straka dostává deset minut za nesportovní chování.
Plzeň zkouší i v oslabení odvolat gólmana. Hraje se pět na pět.
58:35
Znojmo si ještě zahraje přesilovku. Duda dostal dvě minuty za podražení.
55:18
Plzeň se nadechuje k vyrovnání. Andrašovského střelu však chytil Prusek do lapačky.
51:43
Znojmo využívá přesilovku. Střela Josefa Straky se odrazila od mantinelu před branku, kde stál Erat, který toho dokázal dokonale využít. Paradoxně před tím měla obravskou šanci Plzeň, ale Duda v nájezdu nedal.
49:46
Znojmo si zahraje přesilovku. Na trestnou lavici si za hru vysokou holí půjde sednout Matějovský.
48:59
Zprava si mezi kruhy najel Pucher, ale jeho střelu obránci zblokovali.
46:50
Plzeň vyrovnává na 3:3. Andrašovský tečoval Cartelliho přihrávku.
46:31
Plzeň střílí branku. Po příhrávce Pospíšila se do odkryté branky bez větších potíží trefil David Moravec. Druhou asistenci si připisuje Cartelli.
44:52
Znojmo zvyšuje na 3:1 Pucher vystřelil, brankář Duba puk jen vyrazil k volnému Pláškovi, který střelou pod víko vsítil svůj stý gól v extralize.
43:01
Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté. Zatlačili domácí do obranné třetiny, ale žádnou šanci se jim nepodařilo proměnit.
40:01
Začala polední třetina.
40:00
Konec třetiny.
39:55
Plzeň znovu vstřelila branku, kterou rozhodčí neuznal. Tentokrát pro posunutí branky. O bod chudší bude Martin Straka.
37:37
Znojmo v plném počtu.
35:37
Na patnáct vteřin se síly na ledě vyrovnají. Dvouminutový trest si odpyká Procházka za hákování.
35:17
Do konce přesilovky zbývá 35 sekund. Ve velké příležitosti se ocitl Kudrna, ale z bezprostřední blízkosti Pruska nepřekonal.
33:52
Plzeň si zahraje přesilovku. Bičánek hákoval a půjde si sednout na trestnou lavici.
31:10
V šanci se objevil Erat. Dobře vyjetý Duba mu však gólovou radost překazil.
29:30
Znojmo přesilovku nevyužilo.
28:35
Znojmu se první minuta přesilovky náramně povedla. Šance Ludvíka a Erata však brankou neskončily.
27:30
Znojmo si zahraje v početní výhodě. Za sekání si na trestnou lavici sedne Duda.
25:27
Šance na obou stranách. Nedal Plášek ani z následného protiútoku Moravec.
23:53
Sám na brankáře se z levé strany rozjel Roman Erat, ale jeho nájezd zlikvidoval Duba.
21:55
Šance Urama ani Puchera neskončily gólem. Plzeň se nakonec osvobozuje vyhozením na zakázané uvolnění.