32. kolo hokejové 02 extraligy

ZNOJMO - SLAVIA 5:2 (2:1, 0:0, 3:1). konec zápasu
Díky za pozornost, hezké svátky .
60:00
Konec zápasu. Znojmo zaslouženě vítězí po vyhrané třetí třetině a prodlužuje sérii vítězných zápasů na pět v řadě. V hale byla skvělá atmosféra, domácí hráči si zápas užívali.
59:04
Hostan aréna již slaví, probíhá mexická vlna.

Znojmo:
Trvaj - Bičánek, Chvátal, Jareš, Vyrůbalík, Mojžíš, Všetečka, Švrček - Kucharczyk, Dopita, Selingr - J. Svoboda, R. Procházka, Demel - Erat, Haman, Plášek - M. Růžička, Padělek, Beroun.
Slavia:
A. Svoboda - Jebavý, Borůvka, Drtina, Sloboda, Hlavačka, Kolařík, Němeček - D. Hruška, Beránek, Tomica - Micka, Rataj, Sup - Klepiš, Červenka, Vondrka - Borovanský, Holec, Doležal.
57:19
Pěkná akce Znojma, Jaroslav Svoboda vybojoval puk u mantinelu a nahrál před branku Slavie volnému Demelovi, ten mířil k pravé tyčce, ale brankář hostí reflexivně zasáhl.
56:33
V pásmu Slavie se strhla potyčka mezi Mickou a Chvátalem, rozhodčí Mikula vylučuje oba aktéry na 2+2 minuty za hrubost. Hraje se ve čtyřech.
55:03
ZNOJMO VSTŘELILO BRANKU - 5:2, od klubka hráčů, kteří bojovali o puk se kotouč odrazil do prostoru před brankou na volného Kucharczyka a ten prostřelil Svobodu, asistenci si připisuje Dopita.
53:38
Němeček je na ledě a začíná zkrácená početní výhoda Slavie.
52:11
Počet hráčů na ledě se vyrovná, za podražení je vyloučen Mojžíš.
51:58
Ke střele se dostal domácí Dopita a puk který poskakoval v brankovišti dorážel obránce Jareš, brankář hostí Svoboda puk vytěsnil se štěstím vyrážečkou.
51:35
Znojmo si zahraje přesilovou hru, za podražení je vyloučen obránce Němeček.
48:53
ZNOJMO VSTŘELILO BRANKU - 4:2, od mantinelu střílel na teč před branku Kucharczyk, tam se nejrychleji zorientoval útočník domácích Dopita a doklepl puk za záda Svobody.
48:37
SLAVIA SNIŽUJE NA 2:3,
46:53
Slavisté jsou po inkasované brance jak opaření, puk je neustále na hokejkách domácích hráčů, otěže zápasu teď jasně drží ve svých rukou Znojmo.
44:04
ZNOJMO VSTŘELILO BRANKU - 3:1, Jaroslav Svoboda sebral puk ve středním pásmu, na modré čáře se protáhl kolem jednoho z obránců, před brankářem Svobodou naznačil pohyb rameny a vystřelil pod horní tyčku. Asistenci si připisuje Jiří Dopita.
42:52
Ani jeden z týmů se nežene do útoku, hraje se převážně ve středním pásmu.
40:27
Hned v úvodu mohli domácí navýšit skóre, do šance se dostal Švrček s Dopitou, Švrček nejprve střílel z prostoru mezi kruhy, poté objel branku a vystřelil ještě jednou, puk se následně odrazil od levé tyčky.
40:01
Třetí třetina byla zahájena.
40:00
Druhá třetina skončila. Domácí byli aktivnější skoro celou druhou část, Slavia se dostala ke slovu až v závěru. Změnu skóre jsme ale neviděli.