Utkání 12. kola extraligy komentuje Jiří Punčochář

Znojmo - Trinec 5:2 (1:0,4:2,0:0) Konec.
Konec utkání
58:44
Vyloučen domácí Rataj za sekání.
56:31
Styl hry se nemění, Znojmo hlídá náskok. Hraje se teď bez šancí na obou stranách.
54:27
Znojmo mělo další šanci, Plášek vystihl rozehrávku hostí a pálil z levého kruho do připraveného Podolku.
53:02
Snopek dostal osobní trest 10 minut za ohodnocení čárového rozhodčího.
52:25
Třinec se teď k ničemu nedostane, Znojmo kontroluje zápas. Naopak do šance se dostal Haman, po pěkné spolupráci s Pláškem.
51:03
6. branka Znojma se zatím nekoná, ale byl k ní blízko Pucher, ten velmi prudce vystřelil a trefil Podolkovo rameno, puk spadl jen do těsné blízkosti branky.
48:57
Hraje se na obou stranách v plném počtu, v přesilovce se žádná šance nevyskytla.
46:57
Znojmo bude hrát přesilovku, 2 minuty vyfasoval Štefanka za faul loktem. Vyloučení předcházela pěkná akce domácích zakončená střelou na Podolkovu branku.
45:35
Ludvíkovi "namazal" Pavelek, ale Ludvíkova bezprostřední střela míjela branku.
44:30
Třinec se dostal do náporu, Skořepa sám před Dubou střílel po ledě, ale Duba skokem ránu zneškodnil.
41:33
Hra má stále vysoké temp, které pokračuje z 2. třetiny. Třinec neskládá zbraně a ani Znojmo nechce jen bránit. V šanci byl Plášek, tečoval střelu Snopka, bohužel příliš vysoko do ochranné sítě.
40:01
3. třetina byla zahájena.
40:00
Konec 2. třetiny, ve které padlo 6 branek.
38:33
5:2 - Rataj střílí 2. branku v zápase - propálil Schwarzovy chrániče, přihrávali Pucher a Barus.
35:44
4:2 - Snopek přihrál v obranné třetině M. Procházkovi a ten se dostal s pukem až za třineckou branku, odtamtud přihrál zpět na Snopka a ten nadvakrát překonal Schwarze.
34:48
Hra se vyrovná, Pardavý odejde na trestnou lavici za nedovolené bránění.
34:18
Jančařík opět fauluje za podržení Puchera dosatl 2 minuty. Situaci neunesl a připisuje si desetiminutový osobní trest.
30:43
3:2 - Vhazování ve třetině Třince se hostům povedlo a dostali se do rychlého brejku 2 na 1 Pletka se Zadinou bránícího hráče přebruslili a nedali Dubovi šanci. Zadina gól, Pletka asistence.
29:23
3:1 - Krátce po přesilové hře si při nenápadné akci přihráli za brankou Melenovský s Meluzínem a naservírovali puk před branku Ivanovi, který z pozice na hraně brankoviště puk dorazil do branky.
27:11
Přesilovku si teď zahraje Třinec, Křetinský dostal 2 minuty za držení.
25:30
3:0 - 9 vteřin stačilo Znojmu ke vstřelení branky. Rataj trefil do prázdné z velkého úhlu, Schwarz vyjel proti střele Soudka, ale ten přihrál Ratajovi. 2. asistence Pucher.
25:21
Znojmo bude mít početní výhodu, Jančařík zahrál nebezpečně vysokou holí.
23:27
2:0 - Po akcích na pravé straně se prokličkoval Pucher a předložil barusovi do prázdné, ten se nemýlil. 2. asistence Rataj.
21:53
Dvě gólové šance Znojma, nejprve po přihrávce Puchera Rataj, další po přihrávce Pláška Haman z pozice mezi kruhy, Schwarz zasáhl betonem.