Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Zvolenu v play-off pomáhá i jasnovidka

29 2004
Zvolen - Jasnovidka prý stojí za úspěchem hokejistů Zvolenu ve slovenském play-off. Mužstvo před zápasy údajně dobíjí energií, hráčům léčí zranění a uklidňuje nervy. "Když jsem k ní přišel poprvé, vyprávěla mi o mém životě. A všechno to byla pravda. Začal jsem jí důvěřovat," řekl týdeníku Live! útočník Martin Bartek.

Hokejistům Zvolena zbývá udělat poslední krůček na cestě za titulem. Pokud se jim ve finále extraligy povede porazit Duklu Trenčín, určitě nezapomenou poděkovat i jasnovidce Svetlaně Šimurdové z Banské Bystrice, která jim po celou sezonu usilovně pomáhá.

"Uvědomoval jsem si, že hokej hrát umím, jen na mě doléhalo mnoho vedlejších vlivů. Svetlanka mi poradila co a jak dělat. Začalo se mi dařit," prohlásil nejproduktivnější zvolenský hráč.

Barteka pak napodobili i další spoluhráči, kteří potřebovali "dobít baterky". Nic nenamítá ani trenér Ján Jaško, podle něhož je nyní mančaft fyzicky i psychicky odolnější.

Moldavská rodačka svými schopnostmi prý pomáhá zvolenským borcům i z vleklých zranění. Obránci Petru Klepáčovi se údajně díky Svetlaně podařilo vyléčit komplikovanou zlomeninu nohy. Na její nadpřirozené schopnosti spoléhá také útočník Jaroslav Török, který má poraněnou páteř.

Svetlana údajně předvídala i nervózní semifinále s bratislavským Slovanem. Nedokázala ale zabránit tomu, aby zvolenští hráči přímo na ledě nenapadli rozhodčí. Jedním z hříšníků byl také Bartek, který prý spoluhráče naváděl, aby sudího zbil.

"Bartek byl u mě před semifinálovými zápasy a já jej tehdy upozornila, že se kolem něho točí temné síly. Události, které se kolem něj nyní dějí, mohou mít vliv na jeho kariéru," prozradila jasnovidka.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze