0:21
Vyloučen hráč Kraft (Chomutov), 2 min. za hákování
První přesilovka na sebe nenechala dlouho čekat.
1:20
V první minutě přislovky měli domácí hned několik šancí. Kostúrovi skákal puk i v brankovišti.

Rozhodčí: Šindler (CZE), Brüggemann (GER) - Pouzar (CZE), Bádal (CZE)
Počet diváků: 4 502

2:21
Hosté jsou v pěti.
4:37
Vyloučen hráč Pavlas (Chomutov), 2 min. za podražení
Piráti nestačí a faulují. Začátek zápasu ovládli domácí.
6:37
Až příliš v poklidu si domácí zahráli další přesilovku. Dostávají se ke střelbě, ale do branky se netlačí a je to znát. Pět na pět.
10:58
Na útočné modré pro domácí přestává být místo, prodírají se tudy jako pralesem. Teď se jim povedlo nahodit a Kostúr puk přikryl.
11:50
Vyloučen hráč Prospal (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
Sekl soupeři přes hokejku v útočném pásmu.
13:50
Prospal se vrátil do hry. Střílel Hřebejk mezi kruhy a z úhlu to zkusil Hruška. Kantor odolal.
14:55
Hra ze třetiny do třetiny, brankáři měli menší volno.
16:28
Vyloučen hráč Prospal (Č. Budějovice), 2 min. za hru vysokou holí
Na stejném místě jako předtím zasáhl Ruttu do jeho hokejky a Rutta si srazil Prospalovu hůl k obličeji.
17:12
Nejdříve střílel přes bránícího hráče z křídla Hřebejk. Pak to od modré zkusil Rýgl. Kantor si poradil.
18:00
Dej namazal Jankovi. Jeho střela těsně minula spodní roh branky hostů.
18:28
Prospal může hrát.
20:00
20:00
Ještě v poslední minutě první části střílel mezi kruhy Michálek. Kostúra puk zasáhl do výstroje a pak si gólman poradil. Druhou polovinu první části odehráli hosté lépe než první a vyrovnali hru. Zásahy brankářů: Kantor 13, Kostúr 11.
20:01
20:25
Připomněl se Chimera. Projel po levé straně a od mantinelu střílel. Kantor puk dobře viděl.
21:48
Vyloučen hráč Kotalík (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
Fauloval Hromase před střídačkami. Domácí už vedou na dvouminutové tresty.
22:46
Treille Y. (Chomutov) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Duda a Důras
Stav zápasu Č. Budějovice - Chomutov 0:1

Důras vyválčil puk za brankou a nahrál na druhou stranu Dudovi, který kotouč předložil Treillemu. Francouz střílel pod lapačku.
23:55
Vyloučen hráč Jurčina (Chomutov), 2 min. za vražení na hrazení
24:15
Michálek (Č. Budějovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Prospal a Ference
Stav zápasu Č. Budějovice - Chomutov 1:1

Michálek jen lehce posunul puk na branku. Stál mezi kruhy blíž k brance a využil přihrávku Prospala. Kostúr na střelu moc neviděl.
26:21
Od branky k brance. Hru po delším čase přerušil Kostúr, když chytil nahozený puk do lapačky.
26:54
Kantor chytil puk efektně do lapačky.
28:03
Teď domácí pěkně kombinovali. Akci zakončil Ference střelou od modré. Kostúr také ukázal zákrok lapačkou.
29:10
Hrála se dolovaná za brankou hostů, u mantinelu bylo vyprodáno. Pak si hosté jen tak vyjeli a Treille zakočil výlet střelou po ledě. Kantor byl pozorný.
30:17
Suja přejel modrou a pálil. Kostúr puk přikryl. Najížděl k němu další z hráčů domácích.
31:07
Podlešák vyjel zpoza branky a střílel nad rameno Kostúra, ale ten si poradil. Vzápětí se u Koastúra konala další šťouchaná. Už jich dnes bylo více.
31:16
Sudí Pouzar dostal pukem do helmy. Trochu se kontroloval, ale ujistil kolegy, že je OK. Hraje se dál.
34:24
Teď byli aktivnější hosté, zvlášť Hřebejk. I když to je zvláštní host. Je odchovancem Strakonic a hrával za domácí.
36:00
Střela Kolarze od mantinelu přes dva hráče byla dobře schovaná a Kostúr viděl puk těsně před sebou. Stačil reagovat.
36:41
Kraft s Chimerou prověřili Kantora. Ten si poradil.
38:29
Vyloučen hráč Pulpán (Chomutov), 2 min. za držení protihráče
Fauloval v rohu po pravici Kostúra.
39:57
Taková rozložená přesilovka domácích. Byli pořád u puku, ale zajeli s ním až ke Kantorovi. Střel bylo málo.
40:00
40:00
Urputná obrana hostů zatím platí. Znovu se hrálo častěji v jejich obranné třetině, ale když se dostanou k puku, napálí ho ihned na druhou stranu. Zásahy brankářů ve druhé části: Kantor 7, Kostúr 10, celkem 20:21.
40:01
40:29
Pulpánovi trest skončil.
42:30
Vyloučen hráč Vráblík (Č. Budějovice), 2 min. za zdržování hry
Nadhodil si rukou puk v kruhu a zdržel hru.
42:36
Hned po buli střílel Kraft zblízka bekhendem. Kantor obstál, dal do střely beton. Ale měl toho i s přesouváním dost.
44:44
Vráblík se vrátil a hned dostal přihrávku. Střílel nahoru, ale puk se od Kostúra odrazil jako od zdi.
45:47
Parádu předvedl Michálek. Rychlé převzetí puku zády ke třetině hostů, přehození do forhendu u útočné modré a střela po ledě. Kostúr ji zneškodnil.
46:59
Hra má pořád tempo a diváci si často zatleskají. Ke spokojenosti jim chybí jen vedení jejich týmu. Hokeje je k vidění dost.
47:46
Pěkný švih Knotka od mantinelu. Kostúr znovu puk chytil.
48:21
Odpovídali Sikora a po další akci Rutta. I Kantor si dvakrát poradil. Gólmani nechybují.
50:31
Přijel Fofr a Kostúr měl během minuty snad pět zásahů. Srážel puky do stran a poslední od Podlešáka chytil. Byl to kolotoč, nevídané tempo, které domácí stupňovali.
51:16
Nápor pro změnu na Kantora. Důras měl důraz a zasouval puk u tyčky, pak z druhé strany to samé. Nakonec všechno skočnilo přetlačováním s rukama nahoře i po přerušené hře, ale rána nepadla.
51:53
Vyloučen hráč Mrázek (Chomutov), 2 min. za nedovolené bránění
Fauloval za svou brankou. Přesilovka z NHL. Pátým do party čtyř domácích je Kotalík na beku.
53:05
Přes minutu odehrála silná formace domácích v útočném pásmu. Kotalík dvakrát minul branku.
53:53
Mrázek může hrát. Hned po jeho naskočení natřel puk mezi kruhy Ptáček. Kostúr vyjel a střelu srazil.
55:22
Kolarz zakončil kombinaci střelou od modré. Kostúr vytáhl lapačku a puk chytil.
56:26
Drama pokračuje. Jak to jen jde, i hosté se hrnou dopředu a zaměstnávají domácí defenzivu.
57:06
Po střele Ptáčka od modré se puk odrazil ke Kostúrovi. Ten ho raději přikryl.
58:40
Nájezd Hanzala a Prospala. Jeho střelu Kostúr stačil v pádu srazit betonem.
60:00
60:00
Ani hektický závěr domácích hosty neskolil. Chtěli, co mají. V tabulce se udrží před hostiteli, i kdyby prohráli v prodloužení nebo na nájezdy. Zásahy brankářů ve třetí třetině: Kantor 7, Kostúr 25, celkem 27:46. Jde se na prodlužení.
60:01
Začalo prodloužení.
61:32
Vyloučen hráč Hřebejk (Chomutov), 2 min. za podražení
Fauloval kousek od trestné lavice, poslal na led Kotalíka. Domácí si vzali time - out.
52:54
Ptáček zakončil kombinaci střelou na lapačku. Kostúr puk chytil.
64:12
Hřebejk ujel a nahrál Lušňákovi. Ten zaškobrtal, jinak měl branku odkrytou dobře. A poslal puk vedle.
65:00
Skončilo prodloužení.
65:00
Ke střele se ještě dostal Treille. Kantor puk srazil. Měl v prodloužení dva zásahy, Kostúr čtyři. Celkem 29:50. Budou nájezdy, led už se leští.