Hezký čtvrteční podvečer z Mladé Boleslavi! Domácí hokejisté dnes hostí Liberec. Předchozí dva vzájemné zápasy této sezony pokaždé vyhráli hosté. Nejprve Bílí Tygři vyhráli v Mladé Boleslavi v říjnu 5:3, v polovině listopadu pak Středočeši zvítězili v Liberci 6:0. Budou brát tři body hosté i dnes?
0:01
0:20
Hned v úvodu se ke Schwarzovi dostal Dušek, ale na brankovišti se svou střelou neuspěl!

Rozhodčí: Turčan (CZE), Hodek (CZE) - Prchal (CZE), Kis (CZE)
Počet diváků: 3 820

1:21
Hosté v úvodu více drží kotouč.
2:44
Špaček vystřelil švihem z pravé strany, ale kotouč šel mimo branku.
3:21
Na druhé straně to zkoušel Divíšek, který měl kolem sebe hodně volného prostoru, ale i on přestřelil.
4:17
Nouza z pravé strany posílal puk před branku, ale obránce Hunkes ho zblokoval.
6:13
Hunkes se snažil udržet útočné pásmo, ale s kotoučem už byl ve střední třetině. Liberci je pískán ofsajd.
6:52
Vyloučen hráč Lehikoinen (Ml. Boleslav), 2 min. za sekání
7:44
Podkonickému na chvíli odskočil puk od hokejky, čehož využil Macho a osvobodil domácí.
8:15
Duškova střela z pravé strany šla mimo a vzápětí domácí vyhazují.
10:08
Čakajík na modré zlomil hůl, ale stihl kotouč přikopnout spoluhráči a domácí nevyhodili.
11:10
Hosté stáli v brankovišti Schwarze příliš dlouho a hra je vykázána do středního pásma.
11:37
Boleslav je v plném počtu.
12:59
Podkonický střílel z levé strany, ale Schwarz, ač nevypadal, že o tom má tušení, kotouč vyrazil.
14:40
Hra je v posledních minutách neurovnaná, oběma týmům chybí při kombinaci větší klid a přehled.
15:57
Barney chtěl přistrčit puk do útočného pásma na Štefanku, ale před ním si vzal kotouč do parády liberecký obránce.
16:10
A znovu tahle boleslavská dvojka, tentokrát před libereckou brankou. Barneymu se bekhendové zakončení nepovedlo a Štefankovu dorážku zblokovali obránci do ochranné sítě.
16:24
Vyloučen hráč Klimenta (Liberec), 2 min. za sekání
16:44
Puk se po Bahenského teči zastavil o libereckou tyč!
16:55
Macho v tísni dorážel mimo.
17:38
Liberec vyhazuje ke Schwarzovi.
18:14
Bahenský střílel nepříjemně zpoza obránce. Pinc vyrazil puk nad sebe a pak hokejkou ve vzduchu mimo brankoviště.
18:24
Hosté jsou v pěti.
19:24
Vrbata přechodem přes dva hráče vytvořil šanci pro Nouzu, jehož střelu z otočky Pinc vyrazil.
20:00
20:01
20:12
Podkonický hned v úvodu třetiny prověřoval pozornost Schwarze, ale branku netrefil.
21:36
Hořava byl před brankou úplně volný, ale bekhendem tam nedokázal usměrnit puk.
21:36
Vyloučen hráč Macháček (Ml. Boleslav), 2 min. za zdržování hry
22:46
Přesilovka Liberce je teď výrazně lepší než v první třetině, hosté se točí v útočném pásmu, ale přece jen málo střílejí.
23:25
Na Vakovu střelu z pravé strany Schwarz poměrně dobře viděl, nikdo nebyl u brankoviště, takže měl ideální podmínky ke spolehlivému zákroku.
23:31
Hunkes pálil po buly, ale kotouč skončil v ochranné síti.
23:36
Domácí jsou v pěti.
24:00
Marušákův pokus od modré šel mimo branku Pince.
24:31
Proti bekhendovému zakončení Duška se Schwarz dobře přemístil k tyči a kotouč ukryl do lapačky.
24:46
Štefanka (Ml. Boleslav) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Barney
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 1:0

Štefanka dojel zdánlivě ztracený kotouč, položil se do střely a v pádu šťastně překonal Pince.
25:40
Víšek (Liberec) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Výtisk
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 1:1

Blesková odpověď Liberce! Do pravého horního rohu Schwarzovy branky se přesně trefil Víšek.
26:21
Žabkova střela od modré proskákala mimo branku.
26:42
Divíšek (Ml. Boleslav) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Žabka
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 2:1

S góly se snad roztrhl pytel. Žabka znovu střílel od modré, Pinc vyrazil puk před sebe, kam si dojel Divíšek a přesnou dorážkou vrací domácím vedení.
27:30
Dušek zblízka posílal puk za Schwarze, ale ten se roztáhl po zemi a vyrazil ho!
28:31
Vrbata reklamoval evidentní teč před útočnou modrou, ale rozhodčí si zakázané uvolnění nenechali rozmluvit a vhazuje se před Schwarzem.
29:32
Dušek pálil po Čakajíkově přihrávce z ostrého úhlu a ještě mimo.
30:04
Vak od modré nahazoval puk na Schwarze, ale zbytečně. Ofsajd Liberce.
30:38
Vantuch dojížděl před boleslavskou branku ve snaze získat puk, ale Schwarz u něj byl dříve.
31:08
Po Lehikoinenově nahození ze středního pásma chtěl Pinc ještě rozehrát, jenže to nestihl.
31:52
Puk po střele Bahenského z mezikruží Pinc našel v lapačce.
32:04
Boháč zblízka Pince neprostřelil.
32:54
Boháč v obranném pásmu lacino přišel o puk, ale liberečtí z akce před Schwarzem nic nevytěžili.
33:02
Vyloučen hráč Štefanka (Ml. Boleslav), 2 min. za nedovolené bránění
33:20
Moravec si sjel před branku, ale střelu neumístil mezi tři tyče a domácí vyhazují.
34:23
Liberec se dvakrát v řadě sám připravil o útočné pásmo a přesilovkový čas se zmenšil.
35:02
Domácí jsou kompletní.
35:32
Urbanova střela z levé strany Schwarzovi nedělala problémy.
35:56
K Bahenskému se mezi kruhy odrazil puk, ale střelou z otočky jen vyprášil Pincovy betony.
36:38
Plodek stál před brankou, jenže přestřelil.
38:00
Další nenápadná akce domácích, z které vyplynula velká šance. Tentokrát se puk dostal k Matějovskému, jenže jeho střela z otočky byla zblokována do ochranné sítě.
39:08
Vyloučen hráč Derner (Liberec), 2 min. za faul loktem
40:00
40:01
40:01
Domácí hrají ještě minutu a osm vteřin přesilovku.
40:21
Žabkovu tvrdou střelu Pinc vyrazil do rohu.
40:54
Divíšek ideálně našel Mikuše, který si sjel před branku, ale kotouč nedokázal usměrnit mezi tři tyče!
41:11
A další příležitost domácích ve chvíli, kdy už jsou Liberečtí kompletní. Barney byl u puku u pravé tyčky, ale nedokázal ho došťouchnout do branky!
42:32
Klimentova bekhendová přihrávka před branku neprošla, Lehikoinen ji zblokoval.
42:56
Bahenský pálil po buly nepřesně.
44:09
Nouza posunul puk ze středního do útočného pásma, sám ho chtěl dojet, ale liberecký obránce k němu měl blíž.
45:43
Boháč za brankou Liberce ztratil puk, i přesto se Barney o chvíli později dostal ke střele z mezikruží. Tu Pinc nadvakrát pokryl.
45:43
Po zákroku však zůstává ležet na ledě.
45:43
Liberecká jednička si ledovala pravou tvář, ale bude pokračovat ve hře.
45:58
46:39
Obrovská šance domácích! Vrbata ujel hostům, udělal zasekáváčku, na brankovišti nechal puk dojíždějícímu Matějovskému, ale ten už nedokázal zakončit. Tísnil ho totiž obránce.