Dobrý den, vítejte u sledování on-line reportáže z 10. kola hokejové extraligy mezi Vítkovicemi a Mladou Boleslaví.
0:01
1:11
Burger (Vítkovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Ujčík a Káňa J.
Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 1:0

Vítkovice se bleskově ujímají vedení. Po Ujčíkově přihrávce Burger zpoza pravého kruhu prostřelil gólmana.

Rozhodčí: Minář (CZE), Polák (CZE) - Lederer (CZE), Gebauer (CZE)
Počet diváků: 4 501

1:59
Pabiška (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Goertzen
Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 1:1

Tak to je úvod, Mladá Bolesla okamžitě reaguje a vyrovnává. Hosté se dostali do brejku, Goertzen nahrál Pabiškovi a ten prostřelil gólmana Málka.
3:33
Vítkovičtí jsou nebezpečnější z pravé strany, tentokrát si tam najel Sýkora, ale Hübl jeho ránu vyrazil.
5:10
Po tom, co se hra přelévala ze strany na stranu, získali domácí výhodu vhazování v útočné třetině.
6:19
Vítkovický Kudělka vypálil od modré čáry, ale puk proletěl vedle branky.
7:13
Vítkovičtí jsou aktivnější, ale nedaří se jim dostat do zakončení.
7:45
Po levé straně ujel boleslavský Bahenský, ale Kudělka ho dobruslil a strčil mu hokejku do střely, takže puk skončil mimo ledovou plochu.
10:28
Vyloučen hráč Dudáš (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
Domácí získali první přesilovku.
10:28
Na led musel přijít ledař, aby zahladil menší nerovnost na ploše v obranné třetině hostů.
10:44
Vyloučen hráč Hrdel (Ml. Boleslav), 2 min. za sekání
Vítkovice budou hrát 104 vteřin v pěti proti třem.
11:09
Malík (Vítkovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 2:1

Nejprve gólman Hübl ránu Malíka vyrazil. Podruhé se Malíkova dělovka zpoza kruhů odrazila od zadního mantinelu tak, že se od brankáře dostala do branky.
12:37
Káňa J. (Vítkovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Malík a Ujčík
Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 3:1

Vítkovice početní převahu využili dokonale. Jan Káňa drazil do branky puk po ráně Malíka.
13:41
V komerční přestávce vítkovický kotel vytáhl transparent s nápisem: Děkujeme, který doplňovaly dva velké portréty domácích trenérů Mojmíra Trličíka a Zdeňka Motáka.
15:00
Tlak Vítkovic pokračuje. Dobře se pohybují a až na občasné výpady hostů svírají Boleslavské před jejich brankou.
16:20
Zprava si nabruslil před branků hostů Sturz a Hübl puk s obtížemi vyrazil pravým betonem.
16:48
Vyloučen hráč Szturc (Vítkovice), 2 min. za hákování
První přesilovku hrají hosté.
17:53
Domácí se i v oslabení prosadili, když Burger nechal puk Ujčíkovi a ten střelou z mezikruhů trefil horní tyčku.
18:48
Vítkovice se bez větších obtíží ubránily.
20:00
20:01
20:25
Hned první útok hostů ve druhé třetině skončil postavením útočícího hráče v brankovišti.
20:31
Boleslavští nastoupili do druhé části hry s brankářem Valentem, který nahradil Hübla.
21:24
Sudí si prohlížejí video, zda Vítkovice po skrumáži před brankou nedaly gól.
21:24
Burger (Vítkovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Trnka
Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 4:1

Rozhodč ukázal do středového kruhu. Přece jen se Burgrovi po střele Trnky podařilo puk protlačit za záda brankáře Valenta.
21:47
Brankáře domácích Málka vystrašila střela Čutty od modré čáry, která proletěla chumlem hráčů a gólmanovi lízla lapačku načež ouk minul levou tyč.
22:37
Vyloučen hráč Rehák (Vítkovice), 2 min. za držení protihráče
Druhá přesilovka hostů.
22:46
Výborný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Baldwin a Tomas
Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 4:2

Hostům stačilo devět vteřin, aby početní výhodu využili, když puk zblízka Výborný protlačil za Málka.
24:12
Hrdel po srážce s domácím hráčem odjel z ledu podpírán spoluhráči. Zřejmě si poranil koleno a domácí diváci ho vyprovázejí potleskem.
26:21
Vyloučen hráč Trnka (Vítkovice), 2 min. za držení hole
Vítkovice budou hrát znovu v oslabení.
28:21
Domácí jsou v plném počtu, když hosté tentokrát jejich branku pořádně neohrozili, byť ji obléhali.
29:51
Vyloučen hráč Výborný (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
Vítkovičtí rozjížději přesilovku.
30:58
Hosté v oslabení vyrazili kupředu, na Málka najížděl Cetkovský, ale už neměl dost sil na zakončení, takže jeho bekhendový pokus brankář lapil.
31:51
Mladoboleslavští se ubránili.
32:35
Vyloučen hráč Tomas (Ml. Boleslav), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Vítkovice budou znovu v pěti proti čtyřem, když hosté měli ve hře o jednoho hráče více.
32:59
Přesilovku znovu rozjíždí Burgrova řada, ale zatím se nemůže dostat do útočné třetiny.
34:35
Mladá Boleslav je v plném počtu, když domácí tentokrát netrefili její branku.
35:28
Tomas vystřelil zpoza obránce, ale Málek puk koncem hokejky varazil nad branku.
37:25
Dlouho se nyní hrálo bez přerušení, než Vítkovičtí vybojovali vhazování v útočné třetině.
38:50
Vítkovičtí nyní udrželi hosty ve své třetině namačkané u mantinelu.
39:33
Balaštík přihrál najíždějícímu Čuttovi, ale jeho ránu Málek chytil.
Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 5:2

Chaloupka špatně vyhodil puk a toho domácí využili k tomu, že Voráček vystřelil a Burger před gólmanem puk tečoval do sítě.
42:35
Vyloučen hráč Baldwin (Ml. Boleslav), 2 min. za pád pod nohy
Za dvě vteřiny začne přesilovka domácích.
42:37
už se rozjela, když Húževka je zpátky na ledě.
43:11
Ujčík (Vítkovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Burger a Káňa J.
Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 6:2

Třetí gól v přesilovce dali domácí, když Ujčík zblízka dorazil puk za Valenta.
44:40
Mikulík zavezl puk do útočné třetiny, leč hosté se ke střele nedostali.
46:12
Málek si po delší době připsal zákrok, když jeden z hostujících hráčů nahodil puk do vítkovické obranné třetiny.
46:23
Vyloučen hráč Bahenský (Ml. Boleslav), 2 min. za hru vysokou holí
Znovu hrají domácí přesilovku.
47:33
Káňa J. (Vítkovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Šedivý a Strapáč
Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 7:2

Vítkovičtí vstřelili čtvrtý gól z přesilovky. Šedivý zpoza branky nahrál najíždějícímu Janu Káňovi a ten propálil Valenta.
48:12
Deset, deset, přejí si vítkovičtí fanoušci a nápor domácích pokračuje.
48:43
Rehák (Vítkovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Pohl a Walker
Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 8:2

Rehák napřáhl těsně za hranicí kruhů a propálil Valenta. Nahrával mu Pohl, ale i Walkerpři své extraligové premiéře. Je to první Australan, který hrál extraligu. Do zápasu naskočil ve 45. minutě.
48:43
Hosté si vzali oddechový čas.
49:15
Balaštík (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Výborný a Tomas
Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 8:3

Mladá Boleslav si oddechla a udeřila, když se před brankou nejlépe zorientoval Balaštík.
51:36
Nyní se hosté přece jen pouštějí více dopředu, ale v domácí brance místo puku skončil Tomas.
52:59
Znovu se ale vrhly do útoku Vítkovičtí a obléhají branku hostí.
55:20
Oba celky se střídají v útočných výpadech, ale už jim chybí větší důraz při zakončení.
56:50
Domácí fandové se baví a vyvolávají jména vítkovických trenérů Mojmíra Trličíka a Zdeňka Motáka.