0:01
0:32
Prví střelu vysll Kranjc. Vojtek ji vyrazil.
1:50
Nejdřív vyzkoušel Richter od modré Kováře, který puk vyrazil. Z protiútoku dostal Kotalík puk do jízdy a prudce napálil levou tyčku branky hostů.

Rozhodčí: Kalivoda (CZE), Pešina (CZE) - Jindra (CZE), Kis (CZE)
Počet diváků: 3 754

3:17
Hraje se bez přerušení. Kranjc je aktivní, znovu testoval Vůjtka.
4:24
Nahození Němečka Vojtek schoval do lapačky.
4:40
Bonk pálil od modré. Střelu švihem si Kovář vychutnal.
5:10
Tyčku opět prudce trefil L. Květoň.
5:39
Ptáček (Č. Budějovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně)
Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 1:0

Ptáček je ve skvělé střelecké formě a dává gól za gólem. Tentokrát nahodil puk, který zaplul obloukem za záda Vojtka. Brankář hostů už má navíc docela omlácené tyčky.
6:04
Vyloučen hráč Pšurný (Č. Budějovice), 2 min. za nedovolené bránění
Zakročil při protiútoku hostů.
6:52
Hořava byl zapíchnutý dva metry od branky, když se k němu odrazil puk. Zvedal střelu pod horní tyčku, ale Kovář se postavil dobře.
7:26
Cartelli opustil led hdn ztěžka za pomoci dvou spluhráčů a se zvednutou pravou nohou. Zranil se nezaviněně před trestnou lavicí domácích. Nevylučovalo se.
8:04
Pět na pět.
8:53
Květoň (Č. Budějovice) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Kotalík
Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 2:0

To byla šlupka. Lukáš Květoň dostal puk na modrou od Kotalíka a z voleje trefil horní roh.
10:07
Mertl střílel zprava. Vojtek puk chytil.
12:41
Kovář přikryl nahozený puk před Bonkem.
12:50
Další puk pod lapačku Kováře přistál, když se střela od modré odrazila od zadního mantinelu.
13:52
Gulaš (Č. Budějovice) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Kotalík a Květoň
Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 3:0

Kotalík vypálil a Vojtek puk špičkou betonu betonu vyrazil do pole. Gulaš byl u puku mei kruhy včas a zkončil přesně pod horní tyčku.
15:44
Sailer se dostal před Vojtka. Nadvakrát poslal puk na branku, ale Vojtek tentokrát obstál.
17:05
Kovář chytil střelu Polanského z pravého kruhu.
17:29
Vyloučen hráč Červený (Č. Budějovice), 2 min. za krosček
Trefil se hokejkou do Rufera v rohu po pravé ruce Kováře.
17:50
Střelu Zíba švihem od modré Kovář chytil.
19:00
Kovář lapil střelu Petr Hořavy od modré.
19:29
Konec přesilovky.
20:00
20:00
Zásahy brankářů: Kovář 13 - Vojtek 10. Od domácích to byla povedená třetina. Po dvou tyčkách dal jejich kapitán vedoucí gól a pak se prosadili osvědčení střelci týmu. Hala byla nadšená.
20:01
21:00
V první minutě druhé třetiny střílel nejdříve David Květoň a pak Martynek. Oba mířili do spodního rohu. Květoň minul, Martynka zastavil Vojtek.
22:18
Podlešák číhal v dobré pozici, ale Červený volil střelu, kterou Vojtek snadno chytil.
23:23
Další pokus Davida Květoně skončil v lapačce Kováře.
24:22
Vyloučen hráč Mertl (Č. Budějovice), 2 min. za držení protihráče
Utkal se v rohu vedle Vojtka s Richterem, který upadl.
25:40
Střela Hrabala švihem byla tečovaná a skončila nad brankou Kováře.
26:22
Jen skočil Mertl na led, našel ho krásně dlouhým pasem Lukáš Květoň. Mertl popojel a střílel, ale už byl tísněný a Vojtek si poradil.
27:15
Střelec posledních zápasů Ocelářů Klimenta se dostal kpuku mezi kruhy a prudkou ranou trefil levou tyčku branky Kováře.
27:51
Vyloučen hráč Lojek (Třinec), 2 min. za hákování
V obranné třetině mu v rohu poodjel Červený. Tak zakročil.
29:51
Lojek je ve hře.
30:03
Vyloučen hráč Hrabal (Třinec), 2 min. za hákování
30:03
Vyloučen hráč Gulaš (Č. Budějovice), 2 min. za napadení
Hrabal zastavoval Gulaše u mantinelu při útoku domácích a takhle to dopadlo.
31:14
Vyloučen hráč Zíb (Třinec), 2 min. za nedovolené bránění
Ve středním pásmu potkal Lukáše Květoně a vypadalo to na bodyček. Rozhodčí byl blíž a viděl víc.
32:03
Pět na čtyři.
33:14
Pět na pět.
35:03
Bekhendová střela McGregora zblízka neprošla.
37:21
Moc se toho v posledních minutách neudálo. Střelby bylo poskrovnu. Teď neměl štěstí Rufer. Zakročil Kovář.
38:01
Dvě zakázaná uvolnění hostů po sobě.
38:58
Sailer dostal nahrávku od Mertla, ale netrefil pořádně puk a minul branku.
40:00
40:00
Zásah brankářů: Kovář 8 - Vojtek 13, celkem 21:23. Druhá třetina byla poklidná, tempo nebylo strhující. Domácí se nikam nehnali, hosté si na Kováře nepřišli.
40:01
40:26
Bonk připravil šanci a M. Hořava zakončoval. Zblízka si na Kováře znovu nepřišel.
41:08
Vyloučen hráč Novák (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
Fauloval před Kovářem, když předtím zachytili hosté jeho rozehrávku.
42:12
Střelu od modré Kovář v pádu chytil.
42:12
Nehrálo se. Kovář měl nějaký problém, byl u něj lékař.
43:08
Pět na pět. Kovář pokračuje.
43:45
Kašpařík netrefil ze vzduchu u tyčky Vojtka odražený puk.
44:24
Kováře prověřil Peterek.
46:29
Klimenta (Třinec) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Peterek a Hrabal
Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 3:1

Trefil přesně se nad Kovářovo rameno z pravého kruhu. Bylo tam místo akorát na puk.
47:14
Kohn natáhl mezi kruhy a v jízdě střílel. Puk byl tečovaný a skončil v síti za brankou.
47:38
Vyloučen hráč Hrabal (Třinec), 2 min. za zdržování hry
49:38
Pět na pět, ale jen chvilku. Vojtek si v oslabení zachytal. Nepřišli si na něj Novák, Gulaš ani Vydarený.
49:51
Vyloučen hráč McGregor (Třinec), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Jen byli hosté kompletní, špatně střídali a jsou zase ve čtyřech.
51:51
Pět na pět. Po návratu McGregora se ke střele dostal Mertl, ale zprava neuspěl. V přesilovce domácí spíš drželi puk, moc střelby nebylo.
52:30
Vyloučen hráč McGregor (Třinec), 2 min. za sekání
Asi se mu předtím na trestné lavici zalíbilo, že ji má jen pro sebe.
53:12
Květoň (Třinec) vstřelil branku (10. gól v sezóně)
Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 3:2

Vjel do špatné rozehrávky domácích a pálil, jen branka zazvonila. Českobudějovičtí si koledovali od začátku třetiny. Dopředu už jim to moc nejde.
54:30
Hraje se v plném počtu. Než se McGregor vrátil, střílel Červený. Vojtek puk špičkou betonu vykopl.
55:49
Branka Kováře je posunutá, vhazuje se ve středním pásmu.
56:11
Utkání sleduje 3754 diváků.
56:31
Vyloučen hráč Květoň (Č. Budějovice), 2 min. za faul kolenem
Zastavil Hrabala, který si to šinul v útočném pásmu kolem mantinelu.
57:25
Vyloučen hráč Hrabal (Třinec), 2 min. za nedovolené bránění
Faul byl mimo hru. Čtyři na čtyři.
58:04
Vojtek odjel z branky, power play Ocelářů. Puk dostal v rohu u Kováře Šimánek a poslal střelu na branku, ale minul ji.
58:11
Nehraje se, diskutuje se. Těžko říct, co se děje. Asi time pro sudí.
58:12
Vojtek je skoro na modré, čeká na výsledek buly. To první se nepovedlo. Tak znova, snad už to vyjde.
58:31
Další power play se nekonala. Domácí už jsou v pěti.
59:21
Zakázené uvolnění domácích. K návratu Hrabala chybějí čtyři vteřiny a hosté si vzali oddechový čas.
59:55
Power play začala hned po návratu Hrabala. Lukáš Květoň netrefil prázdnou branku.
60:00
Zásahy ve třetí třetině Kovář 9 - Vojtek 9, celkem 30:32. Domácí se ubránili, ale zbytečně si situaci komplikovali. Hosté neměli v úvodní třetině ani trochu štěstí a doplatili na to. Příjemný večer.

22. 1. 2023 17:20Č. Budějovice–Třinec 3:2
9. 12. 2022 17:00Třinec–Č. Budějovice 2:3
23. 10. 2022 17:00Č. Budějovice–Třinec 3:2
16. 9. 2022 17:00Třinec–Č. Budějovice 0:2
28. 1. 2022 17:30Č. Budějovice–Třinec 5:4
10. 12. 2021 17:00Třinec–Č. Budějovice 3:0
22. 10. 2021 17:30Č. Budějovice–Třinec 0:1
10. 9. 2021 17:00Třinec–Č. Budějovice 4:0